Přejít na výpis diskuzí

Václav Klaus

OSOBNOST 15.10.2010 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Václav Klaus je nejhorší polobuzerant!!!

 • MartinDyntar

  Pěkný pravičácký zmetek co nerespektuje a porušuje vládní opatření v době kdy všichni trpíme a umíráme právě na covid-19 je mu zřejmě lhostejné!! To není politik, ale demagog, který neumí zacházet se svým vysokým intelektem a se svým vysokým vzděláním jak u něj naznačuje neznamená vubec nic!! A je to kapitalista bez lidského svědomí a bez lidského srdce jak má bít!! Dodržujme vládní opatření nikoliv kvuli vládě a její politice samotné, ale kvuli přetíženým zdravotníkum v první linii denně sledující lidi trpících a umírajících na covid-19!!! - než finanční a ekonomické zájmy je mnohem přednější a duležitější zdraví nás všech a stabilní zdravotnictví!!! Udržení stabilního zdravotnictví v Česku je prioritou lidského svědomí a lidského srdce u lidí co už nemyslí a nestarají se jen sami o sebe jak to činí mravně prohnilí pravičáci!!! At žije pro levicová A........

 • Pane Václave Klausi. My se trochu osobně známe. Kdysi, myslím tak kolem roku 1995, nevím to už přesně, jste byl na návštěvě v Kynšperku nad Ohří společně s Vaší ctěnou manželkou Lidií.A tan jsme spolu hovořili na náměstíčku u kašny, já coby mladý podnikatel OSVČ a hovořil jsem i s Vaší ctěnou manželkou o budoucnosti-optimistické budoucnosti v podnikání a věřte, nebo nevěřte, podnikal jsem jako OSVČ až do roéku 2013. Podnikal jsem tenkrát ve strojírenství. V dobách začátků, jsem si Vás velice vážil a byl jste pro mně velkým vzorem. Ale nyní když jste tak znectil současnou pandemii covidového zabijáka, tak to mně velice mrzí. Já mám v Sokolově v nemocnici na covidovém oddělení zeťě, ten je 12 hodin oblečený do "skafandru" a ošetřuje těžce nemocné pacienty na dýchacích přístrojích a musím Vám říci,že je to velice těžké fyzicky i duševně, když mu pod rukou umřou najednou 3 lidé, to si vůbec nedovedete přectavit co prožívají lékaři, ošetřovatelé, sestry a samozřejmě pacienti. A Vy tu nemoc zlehčujete protože jste měl štěstí a měl by jste děkovat Bohu, že jste měl lehčí průběh.Vláda dělá různé chyby, ale to je lidské, ale boj s touto nemocí, který vedou zdravotníci je opravdu v nadlidských možnostech. Zamyslete se nad tím co jste řekl a omluvte se zdravotníkům a lékařům. Já myslím,že jste tu pandemickou situaci zlehčil z pocitu euforie, že jste z toho covidu poměrně lehce vyvázl. Na shledanou Karel Knobloch.

 • MartinDyntar
  Jak můžete popírat a zlehčovat a znevazovat nebezpečí pandemie covidu-19? A upřednostňovat namísto vládních opatření jen ekonomické zájmy. Co jste to za bezpaterniho demagoga. Nesledujete média, nevidíte statistiky a neberete v potaz rady odborníků na covid-19. Jak můžete něco takového přehlížet a ignorovat v době krize zdravotnictví a vyhlášeného nouzového stavu. Díky vám mám dojem že vaše slavna věta o tom že žádné peníze nesmrdí bez ohledu na to jestli jsou vydělane poctive nebo ukradené platilo a plati i dnes pro celou ODS prolezlou a prohnilou egoismem - myslet jen sám na sebe a starat se už jen sám o sebe - a korupcí. Osobně jsem naštěstí levicového smýšlení. A hnusi se mě ODS.
 • Vážený  pane Klausi

  prosím přestante v této vážné době podrývat autoritu vlády

  Vážím si Vašich názorů, ale v této době je třeba nehodnotit ta opatření, ale podporovat je. Vaše autorita by jistě pomohla při zvládnutí všeho.

  Stanislav Marek

  A, N,Š, F, It, Port, Ruš, Čin

 • Spekuluje se o sexuální orientaci Václava Klause,například herečka Eva Holubová ho považuje za gaye a je ženatý jen tak na oko.

 • chytrej.honza

  Podli informací z internetu má majetek 250 mld Kč. Jak k těm penězům přišel? A Kelner mu koupil zámek v Holandsku. To jako proč?

 • Tak nějak z toho jeho CV vypadla studia v zahraničí,žádosti o vstup do KSČ-sestra ve Švýcarsku,spolupráce s StB a následně likvidace složky po roce1989 a další nesrovnalosti....
 • Tak jsem vám věřila.Teď vidím,že jste jen kamarád z prognosťáku.
 • Prodrbali s Kalouskem důchodový fond 300mld.kčDělám víc jak třicet let,zbývá mě ještě sedmnáct,a oni mě řeknou že si mám spořit na důchod? Že možná žádný nedostanu.A ještě Kalousek pošle složenku kolik dlužím státu.Proklel sem Vás,čert Vás vem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit