Přejít na výpis diskuzí

Václav Klaus

OSOBNOST 15.10.2010 
356 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peníze nejsou v životě všechno!!!!!!!

  • politik

  • politik

  • politik

  • ekonom,studoval VŠE,v gay klubech měl přezdívku Kikina.

  • Václav Klaus je nejhorší polobuzerant!!!

  • MartinDyntar

    Pěkný pravičácký zmetek co nerespektuje a porušuje vládní opatření v době kdy všichni trpíme a umíráme právě na covid-19 je mu zřejmě lhostejné!! To není politik, ale demagog, který neumí zacházet se svým vysokým intelektem a se svým vysokým vzděláním jak u něj naznačuje neznamená vubec nic!! A je to kapitalista bez lidského svědomí a bez lidského srdce jak má bít!! Dodržujme vládní opatření nikoliv kvuli vládě a její politice samotné, ale kvuli přetíženým zdravotníkum v první linii denně sledující lidi trpících a umírajících na covid-19!!! - než finanční a ekonomické zájmy je mnohem přednější a duležitější zdraví nás všech a stabilní zdravotnictví!!! Udržení stabilního zdravotnictví v Česku je prioritou lidského svědomí a lidského srdce u lidí co už nemyslí a nestarají se jen sami o sebe jak to činí mravně prohnilí pravičáci!!! At žije pro levicová A........

  • Pane Václave Klausi. My se trochu osobně známe. Kdysi, myslím tak kolem roku 1995, nevím to už přesně, jste byl na návštěvě v Kynšperku nad Ohří společně s Vaší ctěnou manželkou Lidií.A tan jsme spolu hovořili na náměstíčku u kašny, já coby mladý podnikatel OSVČ a hovořil jsem i s Vaší ctěnou manželkou o budoucnosti-optimistické budoucnosti v podnikání a věřte, nebo nevěřte, podnikal jsem jako OSVČ až do roéku 2013. Podnikal jsem tenkrát ve strojírenství. V dobách začátků, jsem si Vás velice vážil a byl jste pro mně velkým vzorem. Ale nyní když jste tak znectil současnou pandemii covidového zabijáka, tak to mně velice mrzí. Já mám v Sokolově v nemocnici na covidovém oddělení zeťě, ten je 12 hodin oblečený do "skafandru" a ošetřuje těžce nemocné pacienty na dýchacích přístrojích a musím Vám říci,že je to velice těžké fyzicky i duševně, když mu pod rukou umřou najednou 3 lidé, to si vůbec nedovedete přectavit co prožívají lékaři, ošetřovatelé, sestry a samozřejmě pacienti. A Vy tu nemoc zlehčujete protože jste měl štěstí a měl by jste děkovat Bohu, že jste měl lehčí průběh.Vláda dělá různé chyby, ale to je lidské, ale boj s touto nemocí, který vedou zdravotníci je opravdu v nadlidských možnostech. Zamyslete se nad tím co jste řekl a omluvte se zdravotníkům a lékařům. Já myslím,že jste tu pandemickou situaci zlehčil z pocitu euforie, že jste z toho covidu poměrně lehce vyvázl. Na shledanou Karel Knobloch.

  • Venca je dobry chlap!!!!!!!!

  • MartinDyntar
    Jak můžete popírat a zlehčovat a znevazovat nebezpečí pandemie covidu-19? A upřednostňovat namísto vládních opatření jen ekonomické zájmy. Co jste to za bezpaterniho demagoga. Nesledujete média, nevidíte statistiky a neberete v potaz rady odborníků na covid-19. Jak můžete něco takového přehlížet a ignorovat v době krize zdravotnictví a vyhlášeného nouzového stavu. Díky vám mám dojem že vaše slavna věta o tom že žádné peníze nesmrdí bez ohledu na to jestli jsou vydělane poctive nebo ukradené platilo a plati i dnes pro celou ODS prolezlou a prohnilou egoismem - myslet jen sám na sebe a starat se už jen sám o sebe - a korupcí. Osobně jsem naštěstí levicového smýšlení. A hnusi se mě ODS.
  • Vážený  pane Klausi

    prosím přestante v této vážné době podrývat autoritu vlády

    Vážím si Vašich názorů, ale v této době je třeba nehodnotit ta opatření, ale podporovat je. Vaše autorita by jistě pomohla při zvládnutí všeho.

    Stanislav Marek

    A, N,Š, F, It, Port, Ruš, Čin

  • Spekuluje se o sexuální orientaci Václava Klause,například herečka Eva Holubová ho považuje za gaye a je ženatý jen tak na oko.

  • chytrej.honza

    Podli informací z internetu má majetek 250 mld Kč. Jak k těm penězům přišel? A Kelner mu koupil zámek v Holandsku. To jako proč?

  • Tento jájínek a žárlivec na Vendu Havla?
  • Tak nějak z toho jeho CV vypadla studia v zahraničí,žádosti o vstup do KSČ-sestra ve Švýcarsku,spolupráce s StB a následně likvidace složky po roce1989 a další nesrovnalosti....
  • Tak jsem vám věřila.Teď vidím,že jste jen kamarád z prognosťáku.
  • Vendo,silnější pes mrd@' !
  • Nene,Livia s Vendou měli úchylku ve zvířatech a když Livii jednoho dne lízal kunddu čokl,tak Venda nebyl doma a ona byla v sedmém nebi tak,že si nevšimla že jí mrd@' pes.A jelikož v ní z předchozího večera zůstalo Vendovo sémě,tak se to zkřížilo a vylezlo z ní to,co vylezlo..Blbá náhoda..
  • Přidávám se. Už přestávám ty "komo-kusy" na české a evropské scéně vnímat. Je to ostuda všech diskusních Havlovo laviček.
  • No ty si blbka!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit