Přejít na výpis diskuzí

Václav Matějovský

OSOBNOST 29.8.2010 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Vašku...Přeju Ti všechno nej nejlepší k Tvým dnešním narozkm..hodně štěstí,zdraví,lásky když je dnes ten Valentýn...tak si to užij..:** *14* *14* *14*
  • Milý Vašku přeji Ti vše nejlepší k tvým narozeninám,doufám, že to pořádně oslavíš *1*
  • Já bych chtěla říct sama za sebe,že není moc dobrý,když jsem dáváte kontakty přímo na sebe a kydž už někam dám ten kontakt tak někomu koho z nám *3* a né sem kde toho každej využije *3* *3* nechci vám dávat hlavně žádnou přednásku,ale jestli jste jenom trochu v pohodě tak se nad tím zamyslete
  • Ahoj,tady s kámoškou máme blog nejen o Vaškovy.Tak kdyžtak juknete a nezapomente připsat koment :)) http://smile-pls.blog.cz
  • Holky proboha vzpamatujte se! *3* Opravdu si myslím, že není nejlepší nápad dávat sem svoje kontakty, jste vážně tak naivní?! Ano možná se vám někdo ozve, ale někdo kdo jen využije vaší naivity a náramně se nad vámi pobaví! *3* Vašek je skutečně fajn, ale pochybuju o tom, že by někam zveřejnoval svoje kontakty a už vůbec, že by na takové věci měl čas! *3* Tak to tady trošku umírněte, bud'te nohama na zemi a ved'te normální diskuzi! *3*
  • Jaaj mělo to bejt napsaný jinam;)))
  • Si piš, jen mě zajímá jak jsou dneska ty puberťačky blbý
  • sám ti to řek se sním znáš jo --- a nenapadlo vás že když tu dáte svůj mail tak vám muže napsat kdokoli cizí akoráz pod jeho ménem *1*
  • ahojky tady zase já .... :D Já se jen chtěla zeptat jak se máš ?? a jesi ten email co si mi psal na klarenzete ........ bla bla bla :D ( jesi si to psal ty ale nemyslim to ve zlim ) ,tak jesi to cos napsal píšeš všem takhle nebo sem ještě s pár dalšíma výjimka ??? plsky odepiš mi na mail klarenzete@seznam.cz díky moc :D čusky :D
  • Tady si z vás někdo dělá srandu Václav to určitě nepíše!(sám mi to řekl)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit