Přejít na výpis diskuzí

Václav Moravec

OSOBNOST 17.10.2010 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teplouš žije s teploušem Slanečkou v registrovaném partnerství

  • V mnohém s jeho sluníčkářskými názory nemohu souhlasit, ale ctí ho pracovitost a zaťatost a kontinuální názory. (Byť pravda poněkud zvláštní). 

    Přeji všechno nejlepší a stálé zdraví. I přes nesouhlas nemusíme být burani, že? 

  • Moravec je vůl, korunovanej!
  • Pane Moravče, v dnešní debatě jste se vyznamenal. Tu informaci,že během poslednich dvou let výrazně narostly platy snad nemyslíte vážně nebo si snad myslíte že občané jsou bez mozku? Zvýšení platů zkreslilo především zvýšení platů ve státní sféře. To snad při Vašem vzdělání víte.
  • Tak jak Vendo, už máš chlapa? Jestli ano, tak se věnuj rodině a neztrapňuj se v telce. Jsi nejhorší moderátor poslední doby.
  • Paní Heleno, objektivitu u ČT a konkrétně i u p. Maravce nečekejte, strany jako TOP 09, ODS a ČSSD mají malé preference a volby se kvapem blíží. Honem je třeba ještě pár lidí ovlivnit. Snad se ještě najdou takoví, kteří neprokouknou tuto štvavou kampaň proti úspěšným lidem.nashle
  • Ráda bych od vás dostala odpověď,ale to chci asi moc,česká televize není objektivní,moc ráda bych věděla jak je to s OKD a vy viditelně nemáte zájem,anebo víte,ale nechcete o tom mluvit,tak to vypadá a mrzí mně ,že jsem ze stejného kraje jak vy,věřila jsem v poctivost našeho kraje
  • Ta štvanice na pana Babiše, do které se vydatně zapojuje pan Moravec je opravdu už nechutná. Občas i paradoxní - na př. když Kalousek, který je ČT mimořádně protěžován a jehož pidistrana je na hranici volitelnosti, tak je téměř každý den v televizi a řve z obrazovky, jak pan Babiš zneužívá média :-)Vypadá to, jako by ČT byla placena tradičními(profláklými) stranami a ne občany této země.
  • Už jsem se ptala jestli je ČT soukromá ,nebo veřejnoprávní,měla jsem dostat odpověď do 30 dnů,nedostala jsem odpověď,mám dojem že je pana Kalouska,je tam minimálně každý den,ale proč naši republiku nejvíce zadlužil,možná si potřeboval předplatit televizi
  • Při debatě budete nezávislý a nestranný,nebo jako poslední dobou budete nadržovat Kalouskovi a Sobotkovi,proč se jich nezeptáte třeba na OKD,na tisíce bytů darovaných Bakalovi,mimo jiné.
    děkuji Procházková Helena
  • Nechci platit poplatky televizi, která je prostřednictvím Moravce a jemu podobných moderátorů ve svých nechutných pořadech využívá k jednostranné předvolební kampani. Je smutné, že se už v našem státě nenajde nezávislý neuplacený moderátor, který se nestydí a hlavně nebojí chovat férově a profesionálně.
  • Protože je to zaměstnanec zaprodané ČT, žádného profesionála v něm nehledejte. Poslední dobou se naprosto všichni reportéři ČT chovají jako hyeny. Nejsmutnější je, že jsme nuceni ty jich manipulátorské orgie platit, přestože máme často jiný pohled na věc. Do voleb si to všichni ještě pěkně užijeme. Všem nezaujatým lidem přeju pevné nervy.
  • Odmítám platit poplatky TV takovým štváčům jako jste vy,novinářská žumpo
  • Jste hodne agresivni člověk na p. Babiše Mirek
  • Tak nyní už víme proč si stále vyskakujete na p. Babiše a na druhé straně s p. Pospíšilem si rozumíte. Prosím abyste příště vedl rozhovory diskrétně a nenavážel se do lidí, kteří něčeho dosáhli.
  • Pane Moravec,
    dnes jsem sledovala debatu s p. Babišem, chci se jen zeptat proč mu stále skáčete do řeči a osočujete jej, proč jej nenecháte domluvit, to se snad ve společnosti nehodí. Vidím už několik debat s p. Babišem jste hodně agresivní člověk!!! Proč se nechováte korektně, tak jako k ostatním?
  • Pane Václave Moravče, je mi líto že jste zabředl, do pohodlného žití v bublině.
    Ono se od lidí, kteří neprožili a přes to, si dovolují srovnávání, nebo dokonce poučování a žijící jen z mystifikací a nízkého vědomí, se ani nic jiného čekat nedá. Jak smutné.
    Zvete si jen ty, kteří Vám vyhovují. Nezlobte se, ale stáváte se celebritou, Pražské kavárny.
    Nezvete si oponenty, kteří mají, ne jen zkušenosti, ale i vědomosti z reálného (pouličního) života. Koryto, je vám bližší, než pravda. Smutné ale realita. Kde je novinářská čest ... ?
    Nebo je daná výší Vašeho platu.

    Pavel Matějka tel. : 777 815 589, MatPavel@seznam.cz
    PS. Odpověď neočekávám, po zhlédutí mých příspěvků bych pro Vás, byl asi příliš silnou kávou.
    https://www.youtube.com/watch?v=X2O-qv_vLus
  • Vazeny pan Moravec,
    nahodou som si v nedelu 27.11. zapol Vase Otazka VM a nestacil som sa opat divit co sa to v CT deje. O panovi Stropnickom som mal svoj nazor ale po nedeli sa mi este zvyraznil. To ze ste obidvaja permanentne skakali do reci p. Filipovi a mal som miestami pocit, ze mu v rezii aj v kritickych momentoch stisovali mikrofon, je minimalne neslusne a ked ste ho prerusovali dalsimi otazkami mimo momentalnu temu, to som presvedceny ze bol zamer. Pan Stropnicky par krat zvyraznoval, ze v CR existuje 30 proruskych webov financovanych ruskou vladou, ovsem to co ste v nedelu predviedli Vy dvaja s p. ministrom vyda za 100 protiruskych webov a je to tiez financovane vladou CR, kedze to bolo vysielane verejnopravnou CT. Na margo tych proruskych webov, mam taky pocit, ze niektori ludia dostavaju amok, ak pocuju alebo citaju nieco ine ako hlasaju media ktore su vo vlastnictve subjektov s opacnym pohladom na medzinarodne dianie ako maju spominane proruske weby, potazmo ine media ruskej federacie. Nepripomina Vam to nieco spred roka 1989, mne jedoznacne ano mozno len s malym rozdielom, Vy sice obcas do
    Vasich medii niekoho s inym nazorom pozvete (aby sa nepovedalo), ale zrezirujete to tak, ze ho prakticky nepustite k slovu.
    Prepacte mi prosim ,ze pisem ako anonym, zial nemam rad sa stale niekde registrovat a prihlasovat.
    Pozdravujem
    FZ
  • Pane Moravec,pokud budete do vašeho pořadu zvát podobné odborníky jako jsou Komárek Laudát Fiala Kalousek a dálší okamžitě vypínám
  • Pozdravuji pana Moravce,jste moc fajn.Preji Vam,at se Vam vse v zivote ok dari...Nemam kde psat volne diskuzi,uz nelze psat anonymne,lide maji cim dal min prostoru k vyjadreni se a ja nemam chut se zviditelnovat v teto hlidane dobe...Panaci mysli jen jak se vymeni u koryt plne penezi a lide voli porad stejne na sebe bic,ze volby jsou zbytecne,vse zustane zas pri starem,bude
    i hur.Koupila jsem pytel brambor v marketu a musela vse vyhodit,hned to hnije,sehnat jedle brambory je fuska...Zlata doba driv,kdy se zilo zdrave a hlidala se kvalita,jidlo i chutnalo...Nyni z jidla plne jedu v nich,sizenin, jsou same nemoci a lide vic umiraji...,nemaji zdravou vyzivu,nici si funkci v tele...Je to hnus co se nyni deje,same klamy,zlodejny...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit