Přejít na výpis diskuzí

Václav Neckář

OSOBNOST 29.10.2010 
317 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodně štěstí a hlavně zdraví k narozeninám. Jste obdivuhodný člověk, který překonal tolik překážek a rozdává radost svými písničkami napříč všemi generacemi. Děkuji moc *14* *14* *14*
  • mocc tě vašíčku milujiiiiiiiiiiiiiiii *14* *14* *14* *14*
    • Všechno Nejlepší Svátku ty přeje Jára Kraus Kraus *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Přeji panu Vaškovi hezké velikonoce,hodně zdraví,moc bych si přála ho zas vidět,moc ho miluju
  • až do dneška jsem byl vaším příznivcem a vážil jsem si vás. po vaší účasti na zemanově akci jste u mne klesl na úrověň soudružky vondráčkové. a nejen u mne. a to jsme stejný ročník. škoda, měl jsem vás za slušnějšího ale kdo chce kam, tak ať tam jde. *10*
    • nojo prosimvás tak tam byl no ale byl tam i Gott!
  • Mám moc Vaška ráda :) i jeho písničky *14* *14*
  • Proč se Vašek kdysi tak vyžral a udělal ze sebe nakonec trošku, která si bez bráchy ani nedokáže nazout boty? Proč?
    • jste blbá až to bolí *16*
    • Váš příspěvek - nic víc než ubohost!
    • asi proto aby tady lidi mohli psát takový kecy jako vy *16* kdo vám řekl že si nedokáže nazout boty *16*
      • jasně, že je to zombík, jako Gott a Zagorka
        • a jako ty *16* poslouchej si justínka a nepiš blbosti *16*
  • Ahoj Vašku,všechno nejlepší k tvým narozeninám,hodně zdraví,spokojenosti,zpívání,Ať se ti daří,miluje vaše písničky i vás,a někdy přijeďte do Vysokého Mýta.Vaše fanynka Jaruška Horčičková,píše to za mě moje nejlepší kamarádka Věrka. *5* *14* *16*
  • Vsechno nejlepsi k narozeninam,hlavne pevne zdravi,at Vam to jeste dlouho zpiva a rozdavate radost svym fanouskum. Tesim se na novou desku.58G
  • Vše nejlepší k 71.narozeninám
    Václave
  • Vše dobré, hodně zdraví a uspěchů k jmeninám
    přeje Eva MR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit