Přejít na výpis diskuzí

Václav Neckář

OSOBNOST 29.10.2010 
317 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždycky jsem si říkala, jak Vám pane Neckáři poděkovat. Tak teď mám snad možnost: díky. Bez Vašich písniček by mě život nabavil, čím jsem starší, tím si to víc uvědomuji. Už v 5 letech jsem je poslouchala se starší segrou a spoustu jsem jich uměla nazpaměť. Bude mi 50 a já je mám stále moc ráda. Vlastně je potřebuji. Neskutečné texty, skvělá muzika, a především Váš úžasný a neopakovatelný projev. Přesně víte, jak má co zaznít, aby se mě to správně dotklo, To každý neumí.Obloha stále nějak přilétá, odlétá... Tak jo, díky moc a přeji zdraví a radost. Je fajn s Váma procházet Václavák...
  • Pana Neckáře považuji za skutečného umělce, vážím si ho, jeho písničky jsou plné lásky, radosti, pohlazení. Mám Vás moc ráda pane Neckáři, přeji Vám jen to nejlepší a ať zdravíčko slouží.
  • Vše nejlepší k Vašim narozeninám hodně štěstí a hlavně zdravíčko Vám přeji i za svou maminku která byla stejný ročník jako Vy a měla Vás hodně ráda Vám přeje Ivuška ps.Mam Vás taky moc ráda
  • Mili pane neckari vy už jste toho hodne zazil ne pěkného a tak vám přeji aby se uz vám nic takového nestalo aby vám zdravi sloužilo a aby jste byl šťastný a spkojeny v zivote *4* *14* *3* *15* *2* *1*
  • pane vaclave,k vasim dnesnim narozeninam vse nejlepsi,hlavne hodne zdravi a osobni pohody vam preje fanynka hana z uherskeho hradiste
  • Milý Vašku, všechno nejlepší k Vaším dnešním narozeninám, hodně moc zdravíčka, spokojenosti a ještě moc krásných písniček přeje Maruš
  • Ahoj Vašku,k narozkám vše nej.nej.nej.Hodně zdravíčka a štěstíčka.Hodně koncertů at se daří.Pa. *14*
  • Všechno nejlepší k narozeninám,hlavně hodně moc zdravíčka a ještě mnoho skvělých písniček přeje Ivana Kopřivová(Drahotová z Hájů v Aši)
  • Koncert na Karlštejně byl nádherný, krásná připomínka písniček z dětství a mládí, moc děkuji
  • Díky za včerejší nádherný večer v České Třebové.Nabilo mě to energií na hodně dlouho. Škoda jen, že jsme se nedočkali podpisu.První mám z roku 1966 a teď ten druhý k šedesátce by byl krásný dárek. Ale i tak díky ! Opět jsem byla ta mladá holka a vy ten bezva kluk. Hluboce se klaním. VV

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší