Přejít na výpis diskuzí

Václav Neckář

OSOBNOST 29.10.2010 
320 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blahopřeji k narozeninám a přeji hodně zdraví a štěstí. Před 45 lety, když mě bylo 15, jsem poslala Václavu Neckářovi dopis se žádostí o fotografii. Z recese jsem nenapsala ani jméno, ani adresu, jen na obálce byla nalepena fotografie z časopisu. I takový dopis Česká pošta dokázala doručit a za pár dnů jsem obdržela fotograii s věnováním. Foto je dodnes pečlivě uschováno mezi vzpomínkami z mládí. Dodnes ráda poslouchám písničky, které vyvolávají vzpomínky na mládí a samozřejmě i ty krásné nové .!!!!!!
  • mocc tě vašíčku milujiiiiiiiiiiiiiiii *14* *14* *14* *14*
    • Všechno Nejlepší Svátku ty přeje Jára Kraus Kraus *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Proč se Vašek kdysi tak vyžral a udělal ze sebe nakonec trošku, která si bez bráchy ani nedokáže nazout boty? Proč?
    • jste blbá až to bolí *16*
    • Váš příspěvek - nic víc než ubohost!
    • asi proto aby tady lidi mohli psát takový kecy jako vy *16* kdo vám řekl že si nedokáže nazout boty *16*
      • jasně, že je to zombík, jako Gott a Zagorka
        • a jako ty *16* poslouchej si justínka a nepiš blbosti *16*
  • Ahoj Vašku,k narozkám vše nej.nej.nej.Hodně zdravíčka a štěstíčka.Hodně koncertů at se daří.Pa. *14*
  • Poraďte mi

    Už dobrých čtyřicet let mi neustále leze do hlavy jedna písnička. Když mi bylo sedm osm, moc přesně to nevím už, zatoužil jsem tenkrát silně mít svůj vlastní ostrý nůž. V železářství...atd. Neví někdo v jakém pořadu v televizi to bylo, a jestli je to možné sehnat? Díky.
  • Luky1987

    Vaclav Neckář bol dobrý za mlada. So spievaním by mal už skončiť 

  • Krásný narozeninový den, hodně štěstí a hlavně zdraví!!
  • Vašek Necky.

  • Strašná písen připadá mi že pan Neckář mele z posledního.
  • Václav Neckář je gay chová se tak a taky tak zpívá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit