Přejít na výpis diskuzí

Václav Neckář

OSOBNOST 29.10.2010 
320 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mirkaslavka

    koncert 10.12.2008

    Ďakujem Vám za super koncert, ktorý sa konal v Bratislave 10.12.2008.Odfotila som sa s Vami, za čo Vám pekne ďakujem.
    Je to pre mňa zážitok na celý život.
    DVD je fantastické.
    Mirka
  • ;)

    pan Neckar! ste skvely spevak, ja a moj priatel mame velmi radi vase piesne, este z doby daaavnej ;) ked pocujem "chci te libat", beha mi mraz po chrbte ;)a o "kto vchazi do tvych snu ma lasko" ani radsej nepisem ;))) mam jednu velku prosbu... moj priatel je vas obrovsky fanusik... chcela by som ho prekvapit vasou fotkou s podpisom a venovanim... neviem ale, kam a na koho sa obratit... ak by mi niekto mohol poradit, budem velmi povdacna ;) zijeme uz dlhsiu dobu v Usa, je to o to tazsie... moj email: dada500@gmail.com
  • pane vaclave,k vasim dnesnim narozeninam vse nejlepsi,hlavne hodne zdravi a osobni pohody vam preje fanynka hana z uherskeho hradiste
  • pane neckáří všechno nejlepší ke kulatým narozeninám
  • MOC miluju Vaška a jeho písničky *14* :)
  • Václav Neckář

    Já stejně si to už odsedím,protože
    už mi nic nezbývá.
  • Vše nejlepší k 71.narozeninám
    Václave
  • Díky Vašku za Půlnoční. Skromná, nádherná. Jana
  • Přeji panu Vaškovi hezké velikonoce,hodně zdraví,moc bych si přála ho zas vidět,moc ho miluju
  • Václav Neckář

    Hezké prožití Velikonočních svátků.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: Václav Neckář

      Nevím za co?Poslala jsem Ti Velikonoční přání.Nejdříve jsem si myslela,že Ti
      to stačí.Měla jsem narozeniny,také
      si na mě nikdo nevzpoměl.Proč?
      • 4ndilek

        Re: Re: Václav Neckář

        ty jsi blazen nebo co? ze si tu pises sama pro sebe... vzdyt tohle ctou jen lidi co sme chodej.... a ne vasek neckar! *7* Omg :D
        • nikkolaczz

          Re: Re: Re: Václav Neckář

          No to je divný *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit