Přejít na výpis diskuzí

Václav Neckář

OSOBNOST 29.10.2010 
320 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Neckáři. Díky za za Vaše písničky se kterými jsem vyrůstal. Poslední "Půlnoční" je opravdová pecka a moc se mi líbí a díky za ní. Karel 45 let Tábor.
  • Carmen.Ka
    byla by naka adresa kam panu Neckaři napsat dopis díky :)
  • Vašku, Tvá písnička "půlnoční" mě zcela uzemnila.Přeji Ti moc a moc zdraví a pohody.Měj se moc dobře a děkuji za půlnoční.
  • Krásný narozeninový den, hodně štěstí a hlavně zdraví!! *14* *14* *14* ♥ *4*
  • Díky za včerejší nádherný večer v České Třebové.Nabilo mě to energií na hodně dlouho. Škoda jen, že jsme se nedočkali podpisu.První mám z roku 1966 a teď ten druhý k šedesátce by byl krásný dárek. Ale i tak díky ! Opět jsem byla ta mladá holka a vy ten bezva kluk. Hluboce se klaním. VV
  • Pane Neckáři.Děkujeme i s manželem za vaši Půlnoční.Je to pohlazení po duši.V dnešní době.Jsme věřící a modlím se za vás ,aby vám Bůh dal hodně sil ve vašem životě.A hodně požehnání pro celou vaši rodinu.Přeji vám krásné a pokojné vánoce.Děkuji Olga ze Zašové u Valašského Meziříčí.
  • Václav Neckář

    Srdečný pozdrav.
  • Děkuji za "PŮLNOČNÍ.
  • Dnes Václave vyníkající V Náchodě (Beránek/ At slouží zdraví a hlas a ,,Bacily,, J.Novák
  • Pripájam poďakovanie za "Půlnoční" aj zo Slovenska. Je to úžasný zážitok. Ďakujeme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší