Přejít na výpis diskuzí

Václav Neckář

OSOBNOST 29.10.2010 
320 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc děkuji všem, kteří se podíleli na Půlnoční. A panu Neckářovi za neuvěřitelné podání textu. Je to neuvěřitelné a krásné.
  • Vašku,jsem moc ráda, že ses vrátil, úžesný.
    Z dívčích let mám od Tebe podepsanou fotku, schovávám i s obálkou, protožes mi ji poslal.
    Ať se Ti daří všechno, na co sahneš.
    Šťastné Vánoce a nadcházející rok. M.
  • Díky Václava za Vaši celoživotní práci,Vaše písně mě vždy pohladí po duši a je jedno,jestli je mi zrovna hej nebo mám tak trochu smutnou chvilku,protože déle jak chvilku já nesmutním.
  • Vše nejlepší k Vašim narozeninám hodně štěstí a hlavně zdravíčko Vám přeji i za svou maminku která byla stejný ročník jako Vy a měla Vás hodně ráda Vám přeje Ivuška ps.Mam Vás taky moc ráda
  • Pana Neckáře považuji za skutečného umělce, vážím si ho, jeho písničky jsou plné lásky, radosti, pohlazení. Mám Vás moc ráda pane Neckáři, přeji Vám jen to nejlepší a ať zdravíčko slouží.
  • Přání

    Vašku do Nového roku Ti přeji hodně zdravíčka a hodně uspěchu jak v osobnim životě tak v pracovním *4*
  • Pane Vašku, k Vaším narozeninám Vám přeji hlavně hodně zdravíčka!!! Taktéž štěstí a spokojenost. Děkuji za Půlnoční, je nádherná. Dáša, Havířov
  • Hodně štěstí a hlavně zdraví k narozeninám. Jste obdivuhodný člověk, který překonal tolik překážek a rozdává radost svými písničkami napříč všemi generacemi. Děkuji moc *14* *14* *14*
  • Vždycky jsem si říkala, jak Vám pane Neckáři poděkovat. Tak teď mám snad možnost: díky. Bez Vašich písniček by mě život nabavil, čím jsem starší, tím si to víc uvědomuji. Už v 5 letech jsem je poslouchala se starší segrou a spoustu jsem jich uměla nazpaměť. Bude mi 50 a já je mám stále moc ráda. Vlastně je potřebuji. Neskutečné texty, skvělá muzika, a především Váš úžasný a neopakovatelný projev. Přesně víte, jak má co zaznít, aby se mě to správně dotklo, To každý neumí.Obloha stále nějak přilétá, odlétá... Tak jo, díky moc a přeji zdraví a radost. Je fajn s Váma procházet Václavák...
  • Milý Václave, všechno nejlepši k Vaším krásným narozeninám, do dalších let Vám přeji hodně moc sil a zdravíčka, a ještě hodně nových písniček, které vždy zahřejí u srdíčka. Vaše velká fanynka. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší