Přejít na výpis diskuzí

Václav Neckář

OSOBNOST 29.10.2010 
320 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chci Vám pane Neckaři popřát k Vaším dnešním narozeninám hodně moc zdravíčka, štěstíčka, spokojenosti ať Vám to ještě dlouho tak moc hezky zpívá a za tu Vaší krásnou písničku Půlnoční děkuji, když ji poslouchám mám až husí kůži po těle. Tak jen tak dále. Maruš
  • Vendovi

    Vážený pane Václave,jste můj nej oblíbenější zpěvák a chtěla bych Vám vyjádřit svůj obdiv nad Vaší schopností překonat překážky,které Vás vposledních letech potkaly.Přeji Vám hodně úspěchů a zdraví *14* *14* *4* *4*
  • Všechno nejlepší k dnešním narozeninám,hlavně zdraví at slouží.Velké díky za všechny písničky,které vždy pohladí po duši,když se necítíme zrovna nejlíp.Dáša z Kroměříže
  • Milý Vašku, chci Vám taky poděkovat. Vaši Půlnoční jsme si zazpívali na Mikulášském večírku s přáteli. Jsme zpěvácká parta, napadlo mě vytisknout slova pro ostatní, někdo vzal kytaru a všichni zpívali(tuhle píseň spontánně dokonce 3x po sobě). Byla to naprosto zvláštní a sváteční atmosféra, přála bych Vám to vidět. V písni i ve Vás je pokora a síla, kterou potřebuje každý z nás, když musí zvládnout těžké životní chvíle. Děkuji za báječný pocit z písničky, přeji zdravíčko a dostatek pohody. *4*
  • Vašek

    Vašku, jsi skvělý. Mám Tě moc moc ráda!!! Jsi nejlepší zpěvák!!! Miluju Tvoje koncerty... *14*
  • Diky za krasne pisnicky,a moc a moc zdravi!!! *4* MARCELA 46
  • Pane Vašku, nevím, jestli si můj příspěvek přečtete,ale chtěla jsem vyjádřit svůj obdiv k Vám, za to,jak statečně bojujete s onemocněním, jste silný člověk,kterého ani mozková příhoda nesrazila na kolena. Mám Vás moc moc ráda,jste opravdu bojovník a Vaše písničky jsou moc krásné. Moc jste se mi líbil na ČT1 v Sama doma, klobouk dolů a moc se mi líbí Vaše píseň Hallelujah. Přeji Vám vše dobré.
  • Dobrý den,
    moc zdravím z Ústí nad Labem.S úctou a obdivem sleduji celý Váš nelehký, ale plnohodnotný život. Děkuji za krásné písně na kterých vyrůstala celá naše generace. Přeji hodně zdraví Vám Václave, manželce, Vaškovi a Vašemu úžasnému bratrovi Honzovi, který Vám v životě moc pomáhá. Je stejně úžasný a skvělý jako Vy. Drahomíra UL.
  • Milý Vašku,k dnešním narozeninám přeju hlavně mnoho zdraví a pohody a hlavně ať nám ještě dlouho zpíváš ty svoje krásný písničky.Slávka z Úštěka.
  • Včera jsem byl na konzertu Bacilů a Václavovi ve Velkém Meziříčí a skládám velikou poklonu a dík. Byl to krásný zážitek. Přeji Ti Václave hodně zdraví a svou bojovností jsi určitě příkladem pro mnohé. Děkuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší