Přejít na výpis diskuzí

Václav Neckář

OSOBNOST 29.10.2010 
320 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milý Vašku,

    Milý Vašku,přejí ti k vánočním svátkům,at jsou štastné a veselé.Do Nového roku hodně zdravíčka tobě i tvé manželce.Přeje Majka *14* *3*
  • Václav Neckář

    Prosím Vás!Já se s Vámi nechci vůbec hádat:Buďte tak laskaví nechte mě na pokoji!Vašku!Prosím Tě nenech to takhle dál!Já si to nejvíce odpykávám.
    Prosím!
    • 4ndilek

      Re: Václav Neckář

      milá slečno, paní či dámo..... divím se, že vám to není trapné tu takto si psát sama se sebou. to vám ještě furt nedošlo, že je to jen diskusní forum a žádný Vašek vám tu neodepíše? a žádný Vašek vám nedává 5, ani se sem třebas nedívá? Žádný Vašek třeba ani neví, že sme něco píšete. proč by se sem taky díval? Má svou práci, rodinu, starosti a ne čas číst nějaké blázniviny tady, co tu píšete furt dokola. Vždyť je to ponižující uplně! Já to nemyslím špatně.... To mi věřte.
  • For Vašek

    Ahoj Vašku, jsi užasný! Mám všechny Tvoje CD, pořád je poslouchám. Už se moc těšim, až budeš 18.5.2009 v Bechyni. I když mi zrovna začíná maturita, přijedu se tam na Tebe podívat! Jsi skvělý!!! *3*
    • 4ndilek

      Re: For Vašek

      jéé, někdo z blízkosti mého věku... :P já, maturita 2010 *3* a vašek neckář je fak famózní a škoda, že dnes už není hudbení scéna jako dřív za neckářů, kubišových a matušků.... atd. samozřejmě...
      • Re: Re: For Vašek

        Jé, ahoj, jsem si všimla až teď, že někdo odepsal na můj příspěvek. To je fajn. Já Vašíka miluju! Byla jsem na něm zase včera v Č.Budějovicích a konečně mám s nim foto! :) Je prostě skvělej, že? ;)
  • Václav Neckář

    Srdečný pozdrav. *14*
    • 4ndilek

      Re: Václav Neckář

      Že vás to tu baví psát furt dokola! *7* *7* *7*
  • Václav Neckář

    Vážený pane Neckáři,
    mějte jen úsměv na tváří,a ať se Vám vše daří,přeji Vám hodně zdraví a ještě plno nádherných písniček,které hladí po duši a léčí splín a já Vám za ně z celého srdce děkuji,byly,jsou a budou pro mě vždy balzámem pro moji dušičku ....
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • SUPER ŠÍLENĚ SMUTNÁ PRINCEZNA

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBÍ SE MI,JAK HRAJETE S HELENOU VONDRÁČKOVOU V POHÁDCE ŠÍLENĚ SMUTNÁ
    PRINCEZNA.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A PĚVECKÝCH
    A HERECKÝCH ÚSPĚCHŮ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
    • Re: SUPER ŠÍLENĚ SMUTNÁ PRINCEZNA

      vašku jsi jednička mam ráda tebe bacily a všechny co stebou jsou moc ti děkuji za vše tvá luba
  • Venda

    Ahoj Vendo,jako patnácka jsem tě milovala,obdivovala ted ja mi o pár roku víc a fandim ti pořád.V Netřebicích jsy byl úžasný.Přejí ti hodně zdravíčka a AT se daří.Ahoj majka *4*
  • nej Vašek

    Ahojky, Vašku jsi můj nejoblíbenější zpěvák, a tom se už nic nezmění !!!! *14*
  • trochu se zapomelo na film, Kdo je kdo 1973. všechny film.od václava mají své kouzlo.
  • 4ndilek

    fotky

    dala sjme sem zase nějaké nové fotky :) taky by je sme moh občas přidat někdo jinej :DDDDDDDDDDDD *1* *1* *1*
    • nikkolaczz

      Re: fotky

      To jo ale ono sem moc lidí nechodí,měli by je tady sranda *1* možná v pátek něco vyfotim v Brništi tak to se hodim doufam že tam nepotkám paní Danu *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • 4ndilek

        Re: Re: fotky

        :D i to je možný...... :D v brně jo? já bych taky někam na něj jela, ale nějak teď neni nci blízko..... a nikdo by semnou nejel. ehm :/
        určo vyfoť *1*
        určitě je moc fotek, které se jentak nedají najít na netu. je škod,a že tu nejsou :)
        • 4ndilek

          Re: Re: Re: fotky

          jo jinak jsem blbka, už mi došlo, že ne v brně, ale že se to tak jmenuje... a kde to vůbec je? :)
          • nikkolaczz

            Re: Re: Re: Re: fotky

            Je to v Brništi a ta obec je v severních čechách jinak to tady píšu pozdě takže už tam dnes neni http://www.brniste.cz/ *1* ja jsem taky byla ráda že je to blízko protože jet až do Prahy nebo tak se mi moc nechce *1* jinak to bylo dobrý akorát sem si nevzala nic na podepsání grrr *1*
            • 4ndilek

              Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              jo, objevuje se tu 1 zatim :DDD stalo se mi ale skoro pokaždý, že sjme sem dala třeba 30 fotek a půlka se tu neukázala :DDD
            • 4ndilek

              Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              já sjme z kladnba, tkaže praha a střední čechy by zas mě nedělaly problém :D
            • nikkolaczz

              Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              jo a dala jsem sem nějaké fotky než sem si přečetla že se objeví až za pár dní tak sem ji tam přidala asi třikrát ale nevadí *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit