Přejít na výpis diskuzí

Václav Neckář

OSOBNOST 29.10.2010 
317 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přání

    Milý Vašku , :-))
    Tak tiše jako sen,
    Vašich jmenin přišel den.
    Svátku dneska užívejte,
    douškem vína neplýtvejte.
    Užijte si ho,jak se patří,
    smějte se za dva,a pijte za tři!!!
    Všechno nej :-))a hlavně hodně zdraví přeji *14*
  • poděkovani

    Pane Vašku děkuji Vám za užasný zážitek na koncertě v Liberci i za taneček ,který jste mi věnoval.Koncert byl fantastický,prostě super.Jen mě mrzelo ,že jsem nemohla počkat po koncertě,bývala bych se s Vámi ráda vyfotila.Jsem Vaše letitá fanynka a obdivuju Vás.Jste prostě super.Přeju Vám hodně štěstí ve Vašem životě a hodně,hodně zdraví.Moc děkuji.
  • Václav Neckář

    Milý Vašku
    Příjmi ode mne gratulaci k Tvým
    dnešním narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví.dobré
    pohody. *4*
  • Přání

    Chtěla jsem jen opožděně popřát k narozeninám hodně štěstí,zdraví a splnění všeho,co si přejete.Vážím si Vás a miluji Vaše písničky.Vždycky mi dokážete zlepšit náladu Jarka
  • Přání k narozeninám

    Je tomu už pár let,
    co Vaše krása zdobí svět.
    Tak jak rok za rokem běží,
    zastavit se to dá stěží.
    Hodně štěstí,zdraví a lásky,
    nemějte z ničeho vrásky.
    Na křídlech motýlích,
    přilétá přáníčko,
    aby Vám vždy na cestu svítilo sluníčko.
    Každá Vaše starost ať se zruší,
    a zavládne radost v duši.
    Co bolí ať se zhojí,
    a co těší ať se zdvojí.
    Krásné narozeniny přeji *4*
  • Vaškovi

    Vašku, přeji Vám ze srdce do nového roku pevné zdraví, hodně štěstí, rodinné pohody a optimismu. Vážíme si Vaší práce, rádi posloucháme Vaše písničky, jsou melodické, většinou mají hezké texty. Je dobře, že jste se dal na dráhu zpěváka a herce. Máte příjemné vystupování. Buďte stále fit a v pohodě! *3* *4*
  • Vánoce !!!

    Vendo opožděně vše nej.nej.nej. k vánočním svátkům a do Nového roku Hodně zdravíčka,štěstíčka a spokojenosti a taky těch bankovek bez nich to nejde!!! To přáni samo platí i pro Tvoji Manželku a bratra!!! Přeje Majka. *3* *4* *14*
  • ruze

    :-D

    Ted jsem si poprve cetla jeho životopis. Potom jsem se podivala na Filmografii, Nevim proc ale vzdycky kdyz ctu bud Skrivanci na niti, tak se mi plete skrivanci na riti:-D nebo Ostre sledovane vlaky, a ja prej ostre sledovane vraky:-D... Vaska mam moc rada, ale moje mamka ho hrozne miluje:-) ta me k nemu take privedla,moc se mi libi jeho pisne, filmy. Mam ho rada:-) *4*
  • Zdravíme

    Ahoj Vašku byla jsem na autogramiádě v Brně.Bylo to pěkný jsem ráda že jsem tě mohla po X letech opět vidět.Doufám že budeš zase brzy v Brně.Zatím pa a přeji hodně zdravíčka *4* *3*
  • nikkolaczz

    :D

    Ty kráso tady to frčí *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit