Přejít na výpis diskuzí

Václav Neckář

OSOBNOST 29.10.2010 
320 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý večer,teď jsem sledovala váš medailon na Čt1-bylo to úžasný.jsem vaší fanynkou od dob svých mladých let, cca od r.66, poslouchám vás na čr2,přeji vám hlavně zdraví, jsem ráda,jak jste se popral s tou náhlou příhodou, nikdy jsem nikomu takto nepsala, ale tento medailon mě přiměl poprvé v životě napsat své pocity - připomněl jste mi své mládí,toho rozesmátýho a rozskákanýho kluka, a děkuji vám za to, že jste ,hodně zdraví a dalších dobrých let s vaší rodinou
  • 4ndilek

    FB - golden kids

    skupina golden kids na facebooku - http://www.facebook.com/#!/group.ph p?gid=107777512606148
    jestli chcete, přidejte se :) *1*
  • Velká gratulace !!! ( a jen přidávám, že jsem skalní fanynka od doby, kdy jste svou písničkou Ze soboty na neděli okouzlil všechny teenagerky, tedy i mne, to mi bylo 13 *3* ) *14* *14*
  • Oblíbený interpret

    Píši o vás už druhý referát na téma ,,můj oblíbený interpret''.Bohužel nemohu toho o vás moc sehnat.Vybrala jsem si na referát vás protože se mi mocinky líbí vaše písničky. *1* *3* *5* *3* *4* *3* *4* *4* *4*
  • Milý Vašku, k Vašim dnešním narozeninám přejeme pevné zdraví a hodně krásných nových písniček. Rodina Glocova, Diváky.
    Srdečně zveme na divadelní představení Maryša do Boleradic - naše srdeční a rodinná záležitost. Přijeďte nás navštívit, rádi Vás uvidíme.
  • For Vašek

    Dobrý den, jsem nadšená z vašeho koncertu v Bechyni. Jsem do vás blázen. Děkuji za podpis! *14*
  • Mám moc Vaška ráda :) i jeho písničky *14* *14*
  • Všechno nejlepší k narozeninám . Písnička Pulnoční -pecka.
  • diky za koncert v usti nad labem byl uzasny
  • Tak to umí stará škola. Mladí interpreti by se měli zamyslet. Páni Neckáři a Umakarťáci,díky. Hoffi 36 let,Cheb

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší