Přejít na výpis diskuzí

Valentino Rossi

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vale je milej človíček a když sedne na svoji mašinu je nepřekonatelnej! Já ho prostě žeru a už se numůžu dočkat na první závod a taky do Brna kam na stopro vyrážím! Jistě semnou všichni souhlasíte, že tenhle nejhezčí BŮH Moto GP získá tento rok sedmý titul!
  • Valentono není člověk, ale bůh!!!!!!!
  • můj bůh

    Valentino,je nejsladším človíčkem, kterýho znám!!!!jeho styl jízdy je prostě úžasnej a ten kukuč-prostě parádní človíček.mějte se krásně všichni fanoušci a jen doufejme že nám nevezme roha k autíčkům už by to nebylo ono.Pá
  • valentinek!!!

    vale je nejlepší a nejkrásnější klučina co znám!! už se na něho taky moooc těším tak doufám že se do toho brna dostanu!!!! lidičky kdyby ste mi nahodou chtěli napsat tak pište!!!! miluju ho!!!! zůů!!!! :)
  • je to PAN jezdec!!!!!
  • Vale

    Vale je nejlepší a nejkrásnější jezdec světa.MMMMIIIILLLLUUUUUUJJJJUUU HHHHHHHHOOOOO
  • Valentinik je úžasnej, nejlepší ve svým oboru, hezkej, mladej(však je mu 16.února teprve 26) jedním slovem dokonalej chlap a navíc Ital=)
  • Valentino je nejlepší a nejhezčí jezdec v celé moto-gp.no prostě je božskej!!!!!!!!!!!
  • Valda je nelepší jezdec. je hezký, chytrý je prostě nelepší. fandím mu, doufám, že ho někdy dostanu do postele.
  • Miluju Valeho,je nejlepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit