Přejít na výpis diskuzí

Valentino Rossi

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gratulace

    Výborně Vale!! :) Mám ohromnou radost ....Věřila jsem Ti a Ty jsi to samozřejmě dokázal ....I přes ten méně podařený start si všem ukázal že jsi pořád číslo JEDNA...:)
    • kajuuss_

      Re: Gratulace

      Přesně *4*
  • sara.jenni

    Super novinky!!!

    Rossi by měl testovat v Brně od pondělka. Když půjde všechno dobře tak se zůčastní závodu v Německu. *14* *14*
  • rossinda46

    aa co těd??

    Nu a je po sezooně...co budem dělat?? a co Brno tam bude nudaaa?? hale proosím nemáe nekdo adresu Rossiho?? plosííím *4*
    • Re: aa co těd??

      tak to nemám ...bohužel ...a na závody do Brna už se mi teď ani nechce
  • tohle nééé

    Tohle se prostě nemělo stát :´(...Tohle nééé...Brečím tu jako šílená :´( Valentino přeju ti brzké uzdravení a je mi strašně líto co se ti stalo *9* Teď už má Lorenzo cestu za titulem hledkou ....ale co se dá dělat ...
  • věříme Ti

    Vale, já doufám že takhle dobrý jako jsi budeš napořád *5* *4* ...Dnes jsem viděla jak ti Lorenzo pořádně zatopil a ty si na něj prostě neměl *9* ... Jsem si jistá že to bylo špatným nastavením motorky a věřím že ten nejlepší jsi pořád TY !!!*14* Podle mě je Lorenzo slizkej intrikán(musím to prostě takhle říct)!! *9* *13* My všichni tvoji fanoušci Ti moc věříme a ti praví včetně mě tě budou podporovat pořád *3* ....V dobrém i ve zlém ...To si pamatuj !!*3* Přeju Ti strašně moc úspěchů, málo bouraček, a hodně titulů!! *4*
  • ITA Fiat Yamaha Team

    Valentino Rossi je jednička!Jorge Lorenzo,Dani Pedrosa,Casey Stoner na něho nemají!
    • sara.jenni

      Re: ITA Fiat Yamaha Team

      Když teď Vale nejede tak pořád vyhrává Jorge, ale jak se Vale zase vrátí tak Jorge znovu sletí dolů. Je v celku vtipné jak padá z té motorky jenom kvůli tomu, že na to moc tlačí, aby ho Rossi nepředjel. ale moc se mi libílo jak si vzal na sebe v Itálii Rossiho tričko, pěkné gesto!
  • Sláva !! :O))

    Výborně Vale nemůžu prostě uvěřit tomu že je někdo takhle dobrej :)) ty jsi jim prostě zase ukázak jakej jseš naporazitelnej šámpión ... *3* já jsem ti u závodu samozřejmě držela palce tak že mi skoro odumřeli *1* ale kvůli tobě bych to klidně vydržela ...doufám že ti v další cestě za titulem nebude bránit moc kolegů...Ale ty jsi s nimi stejně poradíš ..:) *4* Všichni ti moc FANDÍME !!! *14*
  • prtusinka

    The best!

    Valentino je nejlepší, znovu vyhrál a všem ukázal, kdo povede novou sezonu *14*
  • jezdez

    je dobrej jezdec v moto GP A NENI DOBREJ ALE UPLNĚ NEJLEPSI Z JEZDCU *16* *5* *1* *3*
  • brad-pitt

    brad pitt

    rossi je dabel ja mu to moc vse preji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit