Přejít na výpis diskuzí

Valentino Rossi

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vale forever

    Vale je nejlepší!! to,že mu to letošní sezonu moc nevychazelo a ten vcerejsek zkopal,nic neznamena..byl mistr uz 7krat a Hayden?jenom letos..pche *1* NIKDO NA NĚJ PROSTĚ NEMÁ A JE TO NEJLEPŠÍ (A NEJHEZČÍ *14* )MOTOCYKLOVÝ ZAVODNÍK!!!! *4*
  • italie by mela byt velmi pysna na to jakeho maji motocykloveho zavodnika je neuvewritelne to co dokazal a jeste dokaze!!!!!!!!!
  • na rossiho astezko nekdo ma .italie muze byt pravne na newho pysna jo a stvou me lidi kteri se jim libi rossi jen kvuli vzhledu to si podle me si mysli jen nafinteny kravicky tak bacha na me:)no nic no rossi je nej a gratuluju mu i k druhemu titulu mistra sveta udelal sice svou jezdeckou chybu ale ion to v dalsi sezone napravi verim mu...papa
  • vale46

    ahoj tak je to tady Stoner je mistr ale Vale mu to přišti rok natře pořad nemuže být prvni,to by ho přestalom bavit tak ma šanci přiští sezonu se ukazat co je to za čerta u mě je Vale SYMPLY THE BEST *14*
    • Re: 46!

      Moje řeč..:))
  • ten NEJ

    Po ošklivě vypadající bouračce a na třikrát zlomené ruce sedl na motorku a jel závod ve Valencii.Myslím,že všem teď ukázal kdo je pánem MOTO GP ne Casey,ne Dani,ale jen a jen Il dottore Vale 46 ROSSI. *13*
    • Re: ten NEJ

      Sice Valeho nemám vůbec ráda,ale teď jsem mu to celkový druhý místo fakt přála.Je totiž fakt,že ne každej závodník by na tu motorku po tom pádu sedl.Kloubouk dolů.
  • Dokonalej!!

    Já ho miluju!!
  • šmudlíček

    i já ho miluju..
  • Vale

    hey ako Vale the beeest, on je prostě nejlepší a wždycky bude... je to fakt borec a jako co na tý motorce dělá za krawiny když wyhraj apod. postě libárna VALE FOREWER *14* *1* *1*
  • !!

    **NÁDHERNEJ** *14*
  • Rosátor

    Valentino je nejlepší...a prostě krásnej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit