Přejít na výpis diskuzí

Valentino Rossi

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Valentino je nejférovější závodník a tomu nejvíc přeju příští rok titul!!! Je to prostě sluníčko MotoGP... *14*
  • THE DOKTOR 46

    VALE SI JEDNIČKA A JSI NEJLEPŠÍ,MOC,MOC TI FANDÍM,PA PA DRŽ SE!!!!!! *14* *14* *3* JSI KOUZELNEJ *14*
  • Brno

    Super Vale to v Brně rozjel:-D Moooccc díky byla tam super atmosféra *4*
    • Re: Brno

      Vale je stále super
  • pkmagi

    Vale 46

    Ahoj všichni fandové "Doktora",tak letos to už máme jasný!!!kdyby ten klokan australskej tolik nepadal,tak se ještě poprali,no ale jedině dobře,prostě VALE to umí!!! *3*,už se zas těším příští rok do Brna.
  • kajusa83

    Vale je BOREC

    *3* Valentino je prostě jednička *3* Jsem jeho věrná fanynka už spoustu let a musím říct,že je pořád na co se koukat když Doktor vyjede na trať *5* Stoner může jen tiše závidět a jeho týmový kolega Lorenzo se má hodně co učit od mistra Valeho *14* Je to prostě "pan jezdec" *5*
  • rossi.love46

    král

    Vale je prostě božííí!!§ vždy všem dokáže ujet , někdy možná spadne ale nevzdává to a všem ukazuje jaký je bůh.Já na všechny jeho závody koukám už od čtyř let a oblíbila jsem si ho asi pro jeho nezapomenutelný smysl pro humor !! *14* je prostě perfekt !!! přeju mu hodně skvělých výsledků a hodně titulů mistra světa a taky by si měl najt nějakou suprovou ženskou která ho bude milovat a bude s ni šťstnej *14* *14* *14* jo a ikdzž se to některým nezdá vale je ten nejkrásnější chlap pod sluncem - BŮH
  • betykralova

    Osel

    Tak Vale jim to opět natřel...úžasný!Osel jeden! *14*
  • ivcaxxx

    Vale

    Vale je super,chtěla jsem jet na závody do brna,ale nepovedlo jsem mi to tak jsem seděla doma u televize a dívala se a držela mu pěstičky a on to doopravdy vyhrál,jen chci říct že jsemmu vždycky fandila a on mě nikdy nezklamal-je super !! *1*
    • lonelka

      Re: Vale

      Já jsem se dostala na závody do brna bylo to tam žůžo a Vale ten upo moc moc mocinky dobrej je božskej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • věříme Ti

    Vale, já doufám že takhle dobrý jako jsi budeš napořád *5* *4* ...Dnes jsem viděla jak ti Lorenzo pořádně zatopil a ty si na něj prostě neměl *9* ... Jsem si jistá že to bylo špatným nastavením motorky a věřím že ten nejlepší jsi pořád TY !!!*14* Podle mě je Lorenzo slizkej intrikán(musím to prostě takhle říct)!! *9* *13* My všichni tvoji fanoušci Ti moc věříme a ti praví včetně mě tě budou podporovat pořád *3* ....V dobrém i ve zlém ...To si pamatuj !!*3* Přeju Ti strašně moc úspěchů, málo bouraček, a hodně titulů!! *4*
  • rossinda46

    aa co těd??

    Nu a je po sezooně...co budem dělat?? a co Brno tam bude nudaaa?? hale proosím nemáe nekdo adresu Rossiho?? plosííím *4*
    • Re: aa co těd??

      tak to nemám ...bohužel ...a na závody do Brna už se mi teď ani nechce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit