Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Hudgens

OSOBNOST 31.12.2006 
47202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vanessa

    Já s tebou souhlasím.Jako Ashley mám taky docela ráda je dobrá ale Vanesssa je lepší!!! *14* *14*
  • Vanessa

    Vanessa nemá míň fans.Je celkem zajímavý,že vy co Vanessu rádi nemáte,tak jí vyčítáto furt to samý-že nafotila ty fotky.Ale tak jako byly to soukromý fotky,fotila je pro Zaca a omluvila se.A jako když byly soukromý,tak o je přece v pohodě ne?Jinak já mám ráda i Ashley,ale prostě Vanessu víc,ale nikdy bych Ashley nenadávala.A vy co máte rádi Ash,tak si běžně do tý dizkuse a neotravujte tady. *3*
  • vanessa má míň fans!

    vanessa má míň fanoušků než ashley!!
    To mě štve!
  • vanessa

    Co urížíš Vanessu rozhodně je lepší než nějaká Ashley!!! *5* Víš a za ty fotky se omluvila!!
  • vanesa

    vanesa je pěkná krava blbá fotí se a myslísi že jí za to bude svět obdivovat krava j edna Ashley Tisdale je leší než nějaka krava *5*
  • ?Vanessa?

    ano,ospravedlnila sa vsetkym fanusikom blablabla.....je to od nej sice super ale ajtak tie akty nafotila a nezmeni sa to...ajtak si myslim ze nespieva as tak dobre ze sa vznaaaaaaasam a Ashley Tisdale je mi aj sympatickejsia a podla mna je lepsia lepsia ako Vanessa... *3* *13*
  • vanessa

    ahojky vanessa je opravdu supr a zac taky filmm high school musical je taky skvělej já si´myslím že vanessa je hezká a určitě i milá a hezká holčina *3* mno ale v časopise sem četla že se se jim to se zacem nějak hroutí :( já jim to ale přeju :)
    • Re: vanessa

      Taky jsem to četla, ale doufám, že krizi zvládnou, že jim to vydrží. Jsou krásný pár.
    • Re: vanessa

      JA NEEEEEEEEEEEEEEEE. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ok

    ona je jako já až na ty skandály ale to už je pryč. sem její velká fanynka stejně jako Zaca Efrona.
    • Re: ok

      A proč by měla být jak ty??? *7* si myslíš jako že Vanessa je po tobě nebo co???
      • Re: Re: ok

        Po mně? No to určitě.
    • Re: ok

      Spíš ty jsi jako ona, ne? To umíš hezky zpívat, tancovat atd.?
    • Re: ok

      NO A JA JE STRASNE OBDIVUJU PROTOZE JE TO SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vanessa

    vanessa mě příde jako obyčejná holka se srdcem na pravém místě aspon to tak já vidím v jejích písničkách
    • Re: vanessa

      Písničky má opravdu moc hezké. To je pravda.
  • optání na Vanesu

    Je to pravda že je Vanesa těhotná? Několikrát jsem jí viděla na fotkách a netřech fotkách vypadá jako těhule!!! A muže za to Zac? Děkuji za odpověď
    • Re: optání na Vanesu

      seš normální?
      *8*
    • Re: optání na Vanesu

      Nene!! Vanessa není těhotná! to by už věděl celej svět!! *1* *14* *13* *15* *4* *5*
      • Re: Re: optání na Vanesu

        a jak ty to víž

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit