Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Hudgens

OSOBNOST 31.12.2006 
47202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kraska

    vanessa anne hudgens je nej herecka a nej spevacka a taky je nejhezci holka kterou sem kdy videl a klidne bych snou chodil *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • taky vanessa

    taky vanessa
    http://img111.imagevenue.c om/img.php?image=20872_i15094_11891 0559897_123_1126lo.jpg
  • Vanessa Anne Hudgens

    Vanessa Anne Hudgens je moc moc moc moc moc moc moc moc super a je to moje nej herecka i zpevacka
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Vanessa Anne Hudgens

      souhlasim s stebou fotbalisto
      • Re: Re: Vanessa Anne Hudgens

        rovněž mám stejný názor jako fotbalista *4*
  • vanessa je nej

    hele lidi van je nej a když ju nemáte tak rádi proč sem tedy chodíte vi čůráci jo a ještě něco zac a ashley spolu nic neměli a ani nebudou mít a proč asi protože je ash starší a to by bylo fakt dementní za druhé ash kluka má a za třetí v časáku sem četla že zac má rád věrnost takže by byl fakt debil jestli by vanessku podváděl van je neeeeeeeeej a ti co máte rádi ash běžte si zatou kurvou ash *16* *16* *16* van je nej *3* a má fakt uža CD jo a zac a ash sou jen kámoši prej vanesska a náhrada hahahah vi ste asi spadli na hlavu vždyt van je nejhezčí holka kterou sem zatím viděla zac byl a bude mít oči jen a jen pro vanessku a ti dementi co píšou že ash a zac panebože zavolejte někdo sanitku neo se stěch kréténů zblázním *16* *16*
    • Re: vanessa je nej

      Vanessa je nej na světě a nikdo na ní nemá a nenadávejte jí že je mrcha apod.protože vy co to o ní píšete ste větší než ona!!!a nepište tu o ní nic co by na ní nepasovalo ale co je na ní správné a pls nenadavejte bo jí mám ráda jko svou ségru a ne jak vy je moje nej nej nej zpěvačka a herečka !!!!!!!!!!!!!!!!I love Vanessa *14* *14* a nemluvte tu o ní nic špatného *5* *10* bo se vám něco stane *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: Re: vanessa je nej

        Jo a ještě Vanessa má ty nejlepší CD na světě i filmy !!!! *14* A mám jí hodně mocinky RÁDA!!papa *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • suuupiš babenqa

    Bombová herečka,speváčka, má prekrásnu farbu hlasu!!! *1* pravda pravda!!!! *3* *14* *14* *4* *1* *1* *4* *15*
  • ses skvela a nad tebe nini

    si super
  • jak to

    jak to ze se rozesli ja myslela ze se daly spatky dohromady hrozne jim to spolu slusi a kvuli nejakym blbym fotkam by se fakt rozchazet nemeli *13* *9*
    • Re: jak to

      to teda jo to nemeli ale zase bylo to dost drsny *9*
  • vanessa

    vanessa je nej zpevecka i herecka a mne se libi nech si zikate co chcete *14* *14* *3*
  • Web i o ní:)

    Vanessa se se Zacem nerozešla!:)

    http://hsmusical.i c.cz *15*
  • ¨njn

    Vanesska je opravdu hezká , a brá herečka...........pěkně zpívá apod,........aA korát je bklbý že se kvůli nakejm zasranejm fotkam rozeska ze Zacem........to je mi líto , fakt se k sobe hodily. *14* *7* *8* *9* *9* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit