Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Hudgens

OSOBNOST 31.12.2006 
47202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i

    i
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog o HSM a zajímá mě jaký na něj máš názor.Mohla by ses podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Ti líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík *4* *3*
  • Vanessa je NAJ! :-*

    vanessa je ta NAJ herecka!!!:) a HSM je ten naj film! hlavne dvojka!!!:) Vanessa *IN LOVE* :D:D:D *14*
  • vanessa

    Vanessa je fakt super mám jí mocinkymoc ráda *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Je to velmi hrozný HSM už nebude takové jako předtím je to na nic!

    Jj je to pravda nebude hrát Van v HSM3!Je to z důvodu toho že nepodepsala z Disney smlouvu o HSM3 takže bohužel a á místo ní nastopit jaka si Sabrina Bryan anebo co a je to hrozná příšera na Van teda nemá je to prostě plastiková barbína no prostě fůůůjjjjjj!!!!!!!!
  • ?

    Vanessa nebude v HSM3! 19.10. to potvrdil Disney prodaktion a tvrdí že herečka ktorá nastúpi za Vanessu je oveľa zaujímavejšia ako Van...Sabrina Bryan (23) Nastupi za vanessu a bude hrať rolu gabriely.. ach jaj mno to už nebude to čo bývalo ale aspoň Zac ostal :)... Thakže všetky predadzajúce články o tom že vanessa bude hrať v HMS3 toto presa len odvrátilo... škoda mno...


    Sabrina Bryan

    (Myslím že pred sa len Van bola príjemnejšia.. a krajšia...)






    *9*
  • Zpráva

    Vanessa je nejnejnejlepšíííííííí !!!!!!!!!!!!!
    *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • bydliště

    lidi víte kde Van bydlí?
    • Re: bydliště

      jo proč
      • Re: Re: bydliště

        napiš prosímtě je to muje nej herečka a chtěl bych to vědět
  • miss

    ne že by nebyla Taťána hezká ale Vanessu bych do miss world volil spíše *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • HLASUJ PRO VANESSU !!!

    Ahoj !! Chceš, aby Vanessa vyhrála soutěž o nej celebritu v časopise Top dívka?? Tak pošli na redakce@topdivka.cz tuto zprávu:
    Chci mít v časopise celebritu Vanessu Anne Hudgens.
    Pokud bude hodně hlasů pro Van bude mít 4 stránky v časopise a vyhraje tu soutěž!! Dej to hodně lidím, jestli chceš mít Van v časáku. Pa *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit