Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Mae

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wow

    tak to je teda něco. já jsem hrála na houdle 5 let, a je to šílená dřina. když jsem ji slyšela, běhal mi mráz po zádech. ona hraje dokonale. no, a chtěla bych jí k narozeninám popřt hodně úspěchů, lásky a štěstí. mimochodem, Vanessa na svůj věk vůbec nevypadá *3*
  • NOty

    Ahoj lidi. Prosím nemáte nějaké noty od Vanessy Mae? vsude je schanim na internetu,ale nemuzu je najit. tak kdyby nekdo mel nejake doma prosim poslete mi je na meil hanunulilinka@centrum.cz. Mockrat dekuji.:) *4* *4*
  • Destiny

    Ahoj :) Prosím, nemáte někdo nějaké noty od Vanessy Mae? Nejlépe Destiny, ale klidně jakékoliv jiné. Byla bych moc vděčná ;o) Kdyžtak na e-mail ma.i.a@seznam.cz *3* Díííky moooc :)
  • Vanessa Mae

    Má dneska narozky, tak všechno nej a ať jí to hraje pořád stejně dobře *3* Podle mě je to na housličky absolutní špice *4* A navíc její písničky (a obzvlášť Destiny) byly v Sailor Moon, což je mý zamilovaný anime už pěknejch pár let *14* I kdyby mi ta muzika zaboha nic neřikala, musela bych bejt i tak její fanynkou *4*
  • můj názor

    iKdyž jsem sice Vanessu May nviděl osobně hrát, tak z tohohle videa a nejen z něj, ale taky z toho, co jsem o ni slyšel, usuzuji, že jeto vynikjící houslistka *3*
  • Zpěvačka???????

    jak tady všichni v diskusi uvádí je Vanessa Mae houslistka, tedy hudebník.Já osobně jsem ji nikdy neslyšel zpívat, pak tedy nechápu její uvedení jako zpěvačku v této kategorii.
  • notyyy

    ahojky...ja taky hraju na housličky a chtěla bych si taky někdy zahrát něco známého...prosím jestli máte někdo noty od vanessy jakekoli nejlépe night flight fakt pecka písnička podělte se a pošlete na mailik ...předem děkuju *3*
  • Noty

    Ahoy nemá někdo noty na song od Vanessy Night Flight? byla bych za ně vděčná :) i za jakékoliv jiné děkuji :)
    • ken

      Re: Noty

      nazdar ja ti noty poslsa¨
    • Re: Noty

      ahoj ja ti noty mam chcec je ja bidlim na slovensku *3* *5* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5* *5*
      • Re: Re: Noty

        Ahoj prosím pošleš mi ty noty od vaness Destiny?? děkuji Můj email je Maruska012@seznam.cz *14*
  • prisera

    vanessa mae

    jééé... ona to s těma housličkama tak umí... a ke všemu je to tak nádherná holka... to se jeden nediví že má tolik úspěchů... *14*
  • intoska

    Vanessa

    Je výborná! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit