Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Paradis

OSOBNOST23.10.2010 14:42
78 příspěvků

Vanessa Paradis, celým jménem Vanessa Chantal Paradis vyrůstala v rodině, která byla díky strýci, herci Didieru Pinovi, v neustálém kontaktu s filmem, divadlem a hudbou. Ve čtyřech letech začala navštěvovat hodiny tance, o tři roky později poprvé vystupovala v TV a jako čtrnáctiletá vydala první gramofonovou desku. V osmi letech si usmyslila, že se pokusí prorazit v showbyznysu, o čemž jistě sní spousta malých holčiček, ale ne každá je tak cílevědomá jako Vanessa, která to dokázala. Se singlovou písní Joe le taxi, nazpívanou ve 14 letech, ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skvěla když je hezka zpěvačka *3* *4*
  • uz postarsi ... ale skvela ve filmu Polovicni sance
  • Ať růže na cestu sypou se Ti, ať každé přání splní se Ti, ať Tvé srdce má lásku. To Ti přeji k Tvému dnešnímu svátku. Pepíno. *3*
  • Newim co proti ní máte...je krásná! A ty její "ne"dokonalé zuby jsou legendární!!! A co se týče toho rozchodu, je to škoda! Vanessa a Johnny byli jeden z nejkrásnějších párů v showbiznisu!!! :(
  • kiss.miss
    co se týče vzhledu tak hezká moc neni...ale písničky sou super.
  • oelli
    Happy birthday!!!
  • Nepíšu ohledně tohoto článku, ale ohledně rozchodu s Johnnym. Je mi Vanessi líto, po těch 14ti letech bydlení spolu, výchovy dětí a milostných chvílí. Dříve mi byla Vanessa nesympatická, a přišlo mi, že zpívá jako barbína. Jsem velká fanynka Johnnyho, ale teď mně zklamal. Doufám, že se z toho Vanessa brzy dostane...
    Eli
  • Tak tyhle bláboly ze zdrojů typu Blesk a Šíp mám nejraději, někde nějakej ivestigativní blbec něco uslyšel, resp. zaslechl od někoho a už se na tom staví příběh, už máme další článečky plný senzací a nesmyslů...

Mimochodem, když jsou tyhle informace tak zaručeně pravdivé, tak Vanessa Paradis je devětatřicetiletá a nikoliv už čtyřicetjednaletá...!!! (to jen tak na ukázku zaručené pravdivosti informací tohoto typu)

Arivée
  • EllaAustin
    Happy Birthday Vanessa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit