Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Paradis

OSOBNOST 23.10.2010 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    Il y a

    Johnny Depp zrežíroval Vanesse další klip il y a. *4*
  • wendy92

    Dotaz

    Chci se zeptat, je tady nějakej opravdu velkej fanoušek Vanessy Paradis??
    • wendy92

      Re: Dotaz

      Tak nic, nevadí..zkusila jsem to *1*
  • agnes1111

    Il y a

    Nemáte někdo písničku Il y a?
    • wendy92

      Re: Il y a

      Tady si ji můžeš stáhnout.:)
      http://thebeecharmer. wordpress.com/2009/08/31/nouveau-si ngle-de-vanessa-paradis-il-y-a/
  • Scháním

    ahoj nemáte někdo náhodou písničku Be my baby od Van? Kdyby jo tak mi jí prosím pošlete na email tereza.hanakova@email.cz.Už dlouho jí hledám a nikde jí nemůžu najít,nebo kdyby někdo věděl nějakej odkaz kde by se dala stáhnout tak mi ho taky prosím pošlete,díky moc a mějte se famfárově *1*
    • wendy92

      Re: Scháním

      Já jsem si ho stáhla, stejně jako spoustu jejích písní..dá se to dtáhnout, jen musíš chvíli hledat..
  • mangomadness

    je uzasna

    Ja si myslim,ze je skvela.Ma takovy svy kouzlo,neni jako ty naprosto stejny americky herecky a zpevacky...Takovych uz je malo...
  • Total Origoš

    Vanessa Paradis je přesně to, čemu se říká originál. Je jiná, zvláštní, originální, úžasná. *4*
  • Máte pravud:)

    jj, ona i johnny depp jsou oba strašně charizmatické osoby, jsem zvědavá co vyroste z jejich dětí *14*
  • hezkyyyyyyy

    ma tu hezky fotky *4* a pisnicky ma taky hezky sice ji moc neznam ale je dobry jsem takovej jeji zacatecni fanousek *3* *4*
    • wendy92

      Re: hezkyyyyyyy

      j, ona tu moc známá není ale je strašně originální a skvělá zpěvačka a herečka. Prostě s Johnnym super pár *4* *14*
      • Re: Re: hezkyyyyyyy

        tak to mas uplnou pravdu *4*
  • wendy92

    For Makkis

    Hele Makkis, uklidni se, diskuze je na to aby sem lidi psali - dobře, klidně jestli se jim líbí nebo ne. Může napsat-nelíbí se mi jak zpívá, ani se mi nelíbí jak vypadá. Ok. Ale nebude ji taky urážet a sprostě na ni nadávat, že je to blbá kráva s hnusnýma zubama a podobný urážky, když ji vůbec nezná. TOHLE MI PŘIJDE OPRAVDU DOST DOST UBOHÝ. A co se týče jejího rozsahu tak opravdu má v písních strašně vysoký tony kterej jen tak někdo nezazpívá... *7* *3* *4*
  • wendy92

    be my baby

    ehm...spravte někdo tu mp3 be my baby at to jse stáhnout....plís..... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit