Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Paradis

OSOBNOST 23.10.2010 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    For Maya

    Maya: S tím životoisem dík za reklamu *1* *1* *1* *1*
  • wendy92

    Zchlad se

    jo, když se ti nelíbí tak se neser na její stránky, tato diskuse je jen pro fanoušky *14* *16* *8* *16* *16* *16* vanessa toho dokázala víc než ty kdy v životě dokážeš, pokud budeš jen butzerovat ostatní. at mezi zubama máš mezeru nebo ne *14*
    • Re: Zchlad se

      TY DEBILE...!!!!DISKUZE JE O TOM ŽE KAŽDÝ MŮŽE ŘÍCT SVŮJ NÁZOR!!! A TO, ŽE SE TO TOBĚ NELÍBÍ JE JENOM TVŮJ PROBLÉM.
      STEJNĚ...NA SVĚTĚ, AT UŽ Z AMERIKY NEBO JENOM U NÁS V EVROPĚ..VZEŠLO TOLIK HERCŮ,HEREČEK,ZPĚVÁKŮ A ZPĚVAČEK,A VANESSA S POROVNÁNÍM S NIMI JE OPRAVDU NA MIZERNÉ ÚROVNI...AŽ NECHÁPŮ JAK SE VŮBEC MOHLA CHYTNOUT.JEJÍ PÍSNIČKY,KTERÉ NEMAJÍ ŽÁDNÝ ROZSAH A KTERÉ PODLE MÉHO NÁZORU ZAZPÍVÁ KAŽDÝ,..A CELKOVĚ MÁ DOST NEVÝRAZNÝ HLAS NA TO ABY MOHLA BÝT OPRAVDU DOBRÁ ZPĚVAČKA....

      *9* *5* *9*
      • veronika16

        Re: Re: Zchlad se

        hmmm ale evidentne te to zajima natolik abys otevrela jeji stranku a pridala prispevek...to je zajimyvy na cloveka kerej ji uplne nesnasi a nesnasi jeji zpev...vis oni dokonce existujou takovy diskuze pro antifanousky tak tam si urcite budes chrochtat jak prase soude podle tvyho zpusobu vyjadrovani...a nez se do me pustis opet velkyma pismenama tak nerikam ze nemuzes vyjadrit svuj nazor ale zijem pokud vim v civilizovanym svete takze by bylo vhodny se podle toho vyjadrovat...ale jestli to neumis tak bez vopravdu na antiforum tam jiste jako prase zapadnes... *3*
      • wendy92

        Re: Re: Zchlad se

        právě naopak, vanessa má rozsah jak prase , má hrozně vysokej hlas a ty některý vysoký party fakt každej nezazpívá... *3*
    • Re: Zchlad se

      ty mě nech bejt laskavě...jestli se ti to nelíbí co sem k ní napsala tak si toho nevšímej a nerej do toho ty káčo!!! *1* *16*
  • wendy92

    novej životopis

    je změnenej a prodlouženej životopis, kdo má rád vanessu at se mrkne..
    • lizzie.sands

      Re: novej životopis

      povedl se *3*
  • wendy92

    ano

    ano, její zpěv je nejoriginálnější co znám, jakmile ji někdo někde uslyší tak ji okamžitě pozná protože je prostě originální. je to osobnost, u nás ji sice moc neznáme protože u nás nekoncertuje ale Francie po ní šílí.. *4* *5* *14*
  • wendy92

    :-*

    Vanessa Paradis... naprosto ji miluju..:)) *4*
  • wendy92

    tour

    Ahoj, nechci dělat reklamu ale přidala jsem k Vanesse nějaký videjka z jejího dokonalého Divinidylle Tour tak se kdyžtak mrkněte- doporučuju:o) (časem přidám další) *4*
  • wendy92

    Neví někdo

    jak můžu změnit filmografii?? Teda jestli to nějak jde..
  • Joe le taxi a jiné

    Na tu její písničku Joe le taxi mám alergií. Vždycky když to slyším, se dívím, že se neosypu. Zpívá to rozmazleně a namyšleně se u toho kroutí. *9* *9* *9*
    • wendy92

      Re: Joe le taxi a jiné

      zpívá to rozmezleně, to jsem ještě neslyšela, ale ona tu písničku zpívala když jí bylo 14let!! to ještě nebyla zas taková profesionálka, taky tu písen moc nemusím ale poslechni si Emmenez-moi, to je jedna z jejích nej písní..
      • Re: Re: Joe le taxi a jiné

        ne,ne,ne,je to skvělá píseń
  • wendy92

    Vann

    mi přijde originální a s Johnnym Deppem tvoří podle mě nej nej pár (nejen hollywoodu).
  • zpev..

    myslim ze na svete je dost zpevacek ktere jsou mnohem lepsi nez ona....a navic ke zpevu se dostala prez svou rodinu protoze jinak by nemela sanci...a celkove mi jeji zpev pripada hrozne nevyraznej...a falesnej...asi proto ty jednoduchy pisnicky na tezsi pisnicky zkratka nema.. *5* *5* *5* *13*
    • wendy92

      Re: zpev..

      to co jsi napsal tak to je věc názoru, někomu připadá její zpěv nevýraznej ale každopádně ten její hlas je originální a poslechni si písničku Emmenez-moi a pak mi řekni jestli si furt myslíš, že má jednoduchý písničky. věř nebo ne ale má i těžký (vím o čem mluvím, taky chodím na zpěv) a to hlavně v tom, že tam má mnoho vysokejch tonu, protože vann má vysokej hlas a tak vyzpívá i to, co mnoho zpěvaček ne. tím mi přijde orogonální, tím svým vysokým hlasem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit