Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Paradis

OSOBNOST 23.10.2010 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak ,že by uměla zpívat se říct nedá hezky taky moc nevypadá a že bych ju musela ?? TO UŽ VŮŮŮŮBEC !!!! *5* *8* *13* *13*
  • Vanessa a Johnny jsou nádherný pár.Hodí se k sobě a nepoutají zbytečně pozornost jako jiné celebrity.
  • Vanessa i Johnny jsou fajn celebrity a na nic si nehrajou,když neúčinkujou ve filmech.Nekterý jiný celebrity si často pletou film s reálem... Ale tihle dva krásní a nadaní lidé určitě ne. *5*
  • Vanessa je podle me zjimava osoba sama o sobe, je to typická francouzka, etericka a krasna zena proto ma johnyho. asi *7*
  • zda se mi to taky....je goddd ajohnny jeste vic, takze je to bohuzel super par ale kdybny byl johnny o 30 let mladsi a svobodnej *14*
  • A já souhlasím s Denou, oni dva vyzařují něco extra a fascinujou mě.Jinak mě celebrity taktéž nechávají víceméně chladnou. Možná tak v patnácti Elvis Presley.
  • Vanda mě začala fascinovat od dob kyd sem vyděla Zamilovaná Čarodějka je to good film ale ne nejlepší *13*
  • Naprosto souhlasím s Terez. Celebritami se nijak nezabývám, ale Vanessa a Johny jsou lidé s takovým charismatem, že mě vysloveně fascinují.
  • Viděla jsem ji teď na MFF v Karlových Varech ve filmu "Můj anděl" a úplně mě dostala!! Vanessa má charisma, Johnny má charisma ... bude zajímavé sledovat, co vyroste z jejich dětí :-) ...
  • vanessa je ouplně ta nej žena (samozřejmě "žena z plátna a tv":) Při Elise nebo klipu k "Be my babe" jsem kdysi sotva zavřel vyjevenou tlamu. hi, copak jí Jonnyho, ale Jonnymu jí je třeba závidět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit