Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Paradis

OSOBNOST 23.10.2010 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viděla jsem ji teď na MFF v Karlových Varech ve filmu "Můj anděl" a úplně mě dostala!! Vanessa má charisma, Johnny má charisma ... bude zajímavé sledovat, co vyroste z jejich dětí :-) ...
  • Vanda mě začala fascinovat od dob kyd sem vyděla Zamilovaná Čarodějka je to good film ale ne nejlepší *13*
  • super holka

    ta holka proste nema chybu zadny hvezdny manyry at si nektery slecinky sebevedomi rikaj co chtej ale ta holka je fakt dobra:) je hezka a nema proste chybu jen tak dal!!!!!!!! si borec:) *14* *3* *14*
  • Naprosto souhlasím s Terez. Celebritami se nijak nezabývám, ale Vanessa a Johny jsou lidé s takovým charismatem, že mě vysloveně fascinují.
  • jaj

    No nevim já sem od ní neslyšela žádnou písničku,ale že bych chtěla tak to teda ne no.Ale s Johnnym jim to sluší.A taky sem jí ještě neviděla ani v žádnym filmu.Dyt lidi ji jenom znaj ptz.je přítelkyně Johnnyho.A není moc hezká vypadá jako fetačka. *13*
  • wendy92

    novej životopis

    je změnenej a prodlouženej životopis, kdo má rád vanessu at se mrkne..
    • lizzie.sands

      Re: novej životopis

      povedl se *3*
  • mangomadness

    je uzasna

    Ja si myslim,ze je skvela.Ma takovy svy kouzlo,neni jako ty naprosto stejny americky herecky a zpevacky...Takovych uz je malo...
  • Závidím jí Johnnyho Deppa, ale jinak sem viděla jen film Zamilovaná čarodějka, ale tam nevypadala moc hezky ani to nebyl nějak good film tak nevím jaká jinak je ....
  • wendy92

    Il y a

    Johnny Depp zrežíroval Vanesse další klip il y a. *4*
  • wendy92

    B-Day

    Happy Birthday my Queen *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit