Přejít na výpis diskuzí

Vašek Jelínek

OSOBNOST 19.2.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .......

    ahojik Vasku tady tvoje faninka chtela jsem zeptat zjakych duvodu jste se rozpadli z Lunetikem plosííííííím odepis dekuji kacka *14*
  • taylor

    Vašek

    ahojky Vašku jsi nej nej a moc tě máám ráda *14* *3* *14* *4*
    • alca.myska

      Re: Vašek

      tak stímhle jako souhlasím ... je oc kwásnej .. jako fakt .. :) *5*
  • 29.3.2009

    Ahoojky Vačíku mooociky moc se mě líbííš moc a krásně zpíváš mám tě mociky ráááda !! *14* *8* *14* *14* *14*
  • pro Vaska

    Vasku si nejlepsi.Dej te se dohromady zpatky tak jak ste byly predtim.Prosim musite se dat dohromady a zpívat zase spolu tak jak predtim *14* *14*
  • Ahoj

    Ahoj Vasku si nejlepsi a na fotkach vypadas skvele.A co tvoje skupina David,Ales,Martin a ty.Vseci jste nejlepsi. *14* *14*
  • e-t

    pro vaška

    ahoj vašiku chtěla jsem ti jenom řict že na všech fotkach ti to moc sluši evika *3* *3*
  • Nezaregistrovaný

    ahoj Vašku. Jsem ráda že přemýšlíte jestli se dáte dohromady nebo ne. Moc mě mrzí že ste se rozpadly kvůli Martinovy. Byla jste fakt dobrá skupina pro mě i pro mojí rodinu. Jinak mějte se dobře a dejte se dohromady. Prosím!!!!
  • Ic pi

    Ahoj lidi,myslím si že ste trochu najivní.Myslíte si že náky známí zpěvák se sváma bude vybavovat a už vůbec sváma?Trochu zapojte mozek!
  • e-t

    vašek

    ahoj vašiku jsi ten nejúžasnější človíček na světě *3* *3*
  • lunetic

    nazdarek Vasiku byla jsem na vasim koncerte a byly jste uzasni a hlavne ty.... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit