Přejít na výpis diskuzí

Vašek Jelínek

OSOBNOST 19.2.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • taylor

    lunetic

    Vašku moc se mi líbí vaše písně,jo a jste nej nej nej lepší *14* *8* *14* *3*
  • foto s podpisem

    Čau lidi,máte někdo kontakt na Vaška?Měl bych zájem o jeho fotku s podpisem ale nevím kam se obrátit.Jeho internet.stránky už dávno nefungují.Díky moc!! *4*
  • Vendík

    Vendík je uplně mooc sladkej!! :)) Nejkrásnější!Koncert byl nádhernej!! :)) Bylo to moje největší přání,aby se mi vrátily!! Neskutečně je miluju a vždycky jsem je milovala!!!!! :-* Nejůžasnější skupina na světě!! A moc se těším na další koncerty!!! :)) Milujuu milujuu milujuu moooc!!!
  • e-t

    lunetic

    miluji vas kluci hlavně vaška to je prostě sluničko *14* *14* *14*
  • vasek jelinek

    Vasek je neskutecnej zpevak,ten jeho hlas me srazi na kolena....navic jsem ho ted videla mel nejakej rozhovor a to je chlapik,fakt kocour,vtipnej milej a moc mu to sluselo
  • jaruskar.

    Comeback

    Diky za koncert fakt bomba!!!!!!!!!!! *4*
  • plosííím

    Ahojky Vašku mocka tě prosím,teda všechny čtyři aby jste se zase dali dohromady...ja vim ze to neni jednoduchy ale zkus to prosim kdys uz jste se jednou dali dohromady tak to zkuste znova...mocka vas miluju...a chci vas poprosit o nakou spolecnou fatku na mail..ale ne starou ale nakou novou zase pohromade...urco to bylo mocka fajn..
    a doufak ze budou naky koncerty!!pa mam vas rada a doufam ze se date zase dohromady!!! *4* *14* *14*
  • Prosíím

    ahoj vaku mooc te prosim nemohl by si my poslat tvou podepsanou footku na muj meil:renny2008@seznam.cz..moc vas zase poslouchaam..jako mal sem byla na hodne vasich koncertech mooc te o to prosim..a taky me kamosce na meil:kunty@seznam.cz *14* *14* *14*
  • Vašeeeeeeeek

    no ja bych ti ten kontakt klidne dala jestli ces???? ae ja ho bohuzel nemam. no ae ted k vaskovi ses upa krasnej a sem rada ze ste se k sobe vratili. A doufaaam ze budete mit dalsi goooooood pisnicky uz se tesim..... *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1*
  • pajky

    Vašek kontakt

    ahojky všichni!!!prosíím vás kdo máte na Vaška kontakt prosím vás moc napište mi to na moje icq:480-673-182 je to důležité a potřebuji se jich zeptat na něco skrz ten COMEBACK!!!vím že mi to stejně nikdo nepošle ten kontakt ale kdyby tu byl nějaký good človíček tak prosííííííííím moc!!!Klidně můžeme i my spolu pokecat ale hlavně ten kontakt.Děkuji moc a doufám že se zde někdo najde.Ahojky
  • kariera

    Ahoj Vašku budete zpívat další desky?prosím *4*
  • Re: Narozeniny

    *3* *4* *14* *3* *4* *14*
  • Re: Narozeniny

    *3* *4* *14* *3* *4* *14*
  • Narozeniny

    Všechno nejlepší k dnešním narozkám. Ať se ti daří a splní se ti všechny tvé nesplněné sny. Hodně zdravíčka a štěstíčka. *3*
  • pro všechny

    Strašně moc prosím lidičky, kteří maj písničky od vaška z jeho CDčka, jestli by mije nemohli poslat třeba na email, nebo at mi napišou jen tak a pak se domluvíme..strašně dlouho to scháním a nikde na internetu to nemůžu sehnat. Byla bych mooooc ráda!!! udělala bych pro to cokoli!!! Předem děkuju!!! (a jen tak k luneticu- byli sqelí, byla bych ráda kdyby se dali dohromady, ale vím že to už asik nepůjde.. a ani petice asik nepomůže, každej žije svůj život a pochybuju že ho jen tak zahodí. Ta doba co byli jako skupina byla šílená! Byli mladí a tak si to těli užít...Prostě newěřím tomu, že by se mohli dát dohromady, ikdyž bych byla strašně ráda a nejen já! Znám spoustu lidí kteří je maj rádi.) prostě pro mě sou Lunetici jedna z nej skupin! Mám je strašně MOcmocMOV ráda!!! *4* *14*
  • Re: musíme

    a kde na internetu chci se tam taky napsat *3* *4*
  • Vaškovi

    Vašku, moc se mi líbí vaše písničky. Poslouchám je celý život a nepřestanu.Je mi 11let a jestli máš čas tak mi pls pošli vaše i tvoje písničky. Nebo prostě někdo mi je pošlete. Budu moc vděčná. A Vašku je mi to strašně líto že jte se rozpadli *9*
  • vzkaz Vaskovi

    iAhojky Vaso,mrzi me hodne,ze jste se rozpadli, ty mi prijdes nejuprimnejsi z nich, ja jsem sice na vozicku ale umim j uzivat poradne zivota, zustan tim kym
    jsi, kdybys mi chtel nekdy napsat tak na
    muj email......... varnel@centrum.cz


    S Pozdravem Nela
  • lunetic

    já si myslim že neúpomuže už ani žadná pertice ...asi nic,pže kluci už to dohromady asi nedaj zase si zvyknpou na normálni život a jen tak se do toho rsambajzu už asi nepoženou....každej už má asi svuj život svy plány a už by to asi ani nebylo v puvodní dsestave už by jim to asi nešlo stejně už by to bylo slepovaný a fanynky se tady kajou ale stejne bvy se na na vyprdly...to už známe...já bych si to taky přala ten navrat luneticu ale už mužu asi jen vzpominat no.....já už sem taky značne od dob luneticu vyrostla a taky bych to brala už jinak asi vše...ale přeju jim navrat a vše nej.......
  • Věčný fanda

    čau,jen chci pozdravit Vencu a vkázat mu že byl pro mě vzor a vždycky bude !!! MÍRA *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit