Přejít na výpis diskuzí

Vašek Jelínek

OSOBNOST 19.2.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • strik!!!!!!

    ahoj vasku pisu ti protoz ete strasne miluju jsem homosexual stejne jako ty casto o tobe snim treba ve sprse a predstavuju si jak se navzajem uspokojujeme a delame si dobre casto si ho honim nad tvymi starymi plagaty a strikam na ne sve semeno chtel bych s tebou mit sex nejdriv bys mi ho poradne pohonil olizal zaluda a prohnetl pytel a koule ja bych ti ho pak vtrazil do ust a kouril bys a polykal me semeno az by ses zalikal rozkosi a nakonec bych ti ho vrazil do riti a poradne te obtah *5* *4*
  • Nechal se pichat do zadku?

    Mam na mysli ty prima fotecky, jak ho jebou nejaci chuligani. *1*
  • Vašek Jelínek

    Na Vašeka Jelínka se dalo dívat, je ještě k tomu uměl i slušně zpívat, je ale škoda že se někam schoval do ústraní. Protože ti čeští zpěváci to je hnus *16* Mě vždycky Venda seděl, jako chlap. *4* tak se konečně někde ukaž!!!!!!!
    • Re: Vašek Jelínek

      mě neseděl *9* smrděli mu hrozně po koncertech nohy *9* *9* a jak vždycky házel ty spocený fusekle na zeď, který tam pak zůstaly přilepený - no to byl hnus!!! *9*
    • Re: Vašek Jelínek

      venda jak mu rikas si ted konecne uziva volna ale mas pravdu mohl by se ukazat a znova zacit spivat!!!slo mu ti to to jeho osobni cd bylo cool!
  • Helemese

    Tak tomuhle panackovi jsem nedavno faxovala pracovni papiry...v zadny reklamni agenture nepracuje...dela predvadecky trapnejch vyrobku duchodcum a zpiva si s nimi Kdyz jsem sel z Hradista...no, ale psa ma peknyho...hnup..hehe
  • Lunetic

    No tohodleho fešáka jsem měla ráda a mám,ale nikam se stratil a nevím o něm vůbec nic......ale mohl by jsi zase začít zpívat,protože ti to šlo......tak pa *3* *9* *13* *15* *14*
    • Re: Lunetic

      Wašku..... Ehcete se dáát zpáátky do party?? Bylo by to upéé nejsupéér!!!Strašně rááda Wáás pořád posloucháám! Strašně mě štwe že už ejste *9* *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit