Přejít na výpis diskuzí

Vašo Patejdl

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drako

    Drako

    ahojky si muj nejoblíbenější skladatel asi to mám po taťkovi byl sem na tebe i na trnkobraní ve Vizovicíchmám plno cédéček od Elánů až taťkovi řeknu že ti píšu tak si snad pořídí internetno nevím jestli by byl hip hop lepší než slovenská kapela Elán tak ahoj a slož něco nového díky! z pozdravem Drako
  • Pretty Woman

    ..nedá mi to, abych se neozvala. A hlavně- poděkovala za podporu při semifinále Pretty Woman v Ostravě v SAREZA hale,pamatujete?:-) Hezky jsme si povídali...Pak jste odešel z korunovačního plesu a jen tak letmo se se mnou rozloučil.Děkuji, byla pro mě čest Vás poznat osobně. Kateřina ( ta, co těsně nedosáhla na vítězství:-))
  • Hledám spolužačku.

    MIlý pane Patejdl. I Já jsem se narodila v Karlových Varech v roce 1960 a do třídy se mnou chodila moje nejlepší kamarádka Michaela Patejdlová. Vím,že měla staršího bratra a bydleli v Sadové ulici.Odstěhovala jsem se v roce 1970 a nevím celé roky co je sní.
    Prosím alespoň kratičkou odpověď zda se nejedná o vaší sestru.Děkuji předem těším se na odpověď. *3*
  • Dobrý deň, pán Vašo Patejdl. Viem, že to znie divne, ale chcela by som Vám poslať texty, ktoré som napísala. Ale nemám na Vás žiadny kontakt, ani som žiadny nenašla na internete. Možno takýchto ponúk dostávate mnoho, ale prosím aspoň o odpoveď. Ďakujem
  • dvaja

    Ahoj Vašo.Snad nevadí že ti tykám,ale poslouchám tvoji hudbu už od 6třídy a tak to bude 20let.Konečně jsem se dostala k tomu abych napsala.I když vím, že to k ničemu nebude, tak jsem tak moc chtěla ti říct, že moje jediné největší přání v životě je se stebou setkat osobně.Vím že je to nemožné, ale snad mužu jen doufat v odpověd.Jsi moc faj. Blanka
    • Re: dvaja

      třeba Vašíka uvidíš,oni ti slovenští zpěváci vystupují poměrně často po České republice *3*
    • Re: dvaja

      *14*
      • Re: Re: dvaja

        Pro mě jsi prostě nejlepší člověk a skladatel,zpěvák na světě *14*
      • Re: Re: dvaja

        Pro mě jsi prostě nejlepší člověk a skladatel,zpěvák na světě
  • Vašo

    Ahoj,myslim,ze je fajn,ze se chlapi vcetne Vaša drzi Elanu.I kdyz Jozo Raz,tvrdi,ze vystupuje uz jen pro penize,ja tomu neverim.Na te muzice by to bylo videt a celkove je to vse fakt uzesny a po tech 30 letech. *3* .Verni fanousci nikdy neodchazi..
  • pusiinka5

    ...

    super zpěvák,viděla sem ho naživo na Fontáně pre Zuzanu live,,mno super *1* ,jináč včecko nej *1* *3*
  • rodina

    dobrý deň Pán Patejdl.Hľadám korene mojích predkov(rodičov) a dostal som sa aš k vám.Poznáte niekoho alebo váš otec ,mama.Môj dedko sa volal Jozef Vlk bol v Bardejove mestký policajt .Neskôr sa presťahoval do Čiech. Bolo to Plzeň-sever.Dedinka sa volala PLASY.Mal tam rodinný dom v ňomstolársku dielnu, bol včelár,bol po ikte,používal francúzkle barly od dopravnej nehode.Spomínala nám vaše meno babka ,ktorá zomrela mynulý rok.dedko zomrel v roku 1989pred revolúciou : Budem rád keď mi odpoviete na moju stránku.Ďakujem želám vám príjemnú dovolenku. Jozef Babej
  • prosba o radu,jak sehnat zvuky na YAMAHU DX 21

    přátelé Vašo je super a to nejen jako člověk, ale i jako muzikant.Poslouchám ho od puberty a každá jeho píseň je skvostem.Vím že kdysi používal synťák Yamahu DX 21.Teď se mmi nějak tento nástroj dostal do rukou.Problém je ten,že už na něj nemůžu sehnat kvalitní zvuky.Poradíte?
  • Neznám lepšího skladatele

    Má poklona *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit