Přejít na výpis diskuzí

Vašo Patejdl

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hledám spolužačku.

    MIlý pane Patejdl. I Já jsem se narodila v Karlových Varech v roce 1960 a do třídy se mnou chodila moje nejlepší kamarádka Michaela Patejdlová. Vím,že měla staršího bratra a bydleli v Sadové ulici.Odstěhovala jsem se v roce 1970 a nevím celé roky co je sní.
    Prosím alespoň kratičkou odpověď zda se nejedná o vaší sestru.Děkuji předem těším se na odpověď. *3*
  • Dobrý deň, pán Vašo Patejdl. Viem, že to znie divne, ale chcela by som Vám poslať texty, ktoré som napísala. Ale nemám na Vás žiadny kontakt, ani som žiadny nenašla na internete. Možno takýchto ponúk dostávate mnoho, ale prosím aspoň o odpoveď. Ďakujem
  • rodina

    dobrý deň Pán Patejdl.Hľadám korene mojích predkov(rodičov) a dostal som sa aš k vám.Poznáte niekoho alebo váš otec ,mama.Môj dedko sa volal Jozef Vlk bol v Bardejove mestký policajt .Neskôr sa presťahoval do Čiech. Bolo to Plzeň-sever.Dedinka sa volala PLASY.Mal tam rodinný dom v ňomstolársku dielnu, bol včelár,bol po ikte,používal francúzkle barly od dopravnej nehode.Spomínala nám vaše meno babka ,ktorá zomrela mynulý rok.dedko zomrel v roku 1989pred revolúciou : Budem rád keď mi odpoviete na moju stránku.Ďakujem želám vám príjemnú dovolenku. Jozef Babej
  • To je nahodicka

    Je presne o 30 let starsi jak ja. Fandim mu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit