Přejít na výpis diskuzí

Vendula Svobodová

OSOBNOST 22.4.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janikoz

    Všechno nej!

    Hodně štěstí, zdraví a pohody. *14* *3*
  • narozeniny

    Milá Vendulo
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
    Projekt" Kapka naděje".
  • xxHana

    Podle sebe soudím tebe.
  • Svobodová - herečka

    V titulku je povolání Svobodové herečka. A co hrála ? Možná lidem divadlo. A pár lidí z publika co čte její bulvární story jí to věří. Falešnost, hadí povaha. Fanynky co sbírají její fotky nemůžou být normální. Asi jí neznají, nebo ne moc dlouho. *1*
    • Re: Svobodová - herečka

      Co Vendulu znám (osobně), tak je jí hadí povaha naopak na hony vzdálená. Spíš je k lidem tak přímá a upřímně krutá, až to bolí. Ale má dobrý smysl pro umor a zlá ženská to určitě není. Úplně hodná ale taky ne. Ona to s Karlem taky neměla lehký? Znáte ji osobně? Tak nesuďte. To je hrozně lehký, ale na realitu se má člověk koukat vždy ze 2 úhlů.
      • Re: Re: Svobodová - herečka

        Chtěla jsem říct "krutě upřímná", NE "upřímně krutá". To ona rozhodně není *5*
  • Nový stránky

    Zdravím všechny,
    na internetu je nový blog, který je zcela věnován paní Vendulce Svobodové. Adresa je http://vendulasvobodova.blog.cz/ *4*
  • Sbírám vše o Vendule

    Ahoj...sbírám všechno o paní Vendule Svobodové...pokus máte strarý i nový časopise,noviny, fotky, kalendář...všechno ráda přijmu...nejlepší by bylo kdyby ste mi to přes scaner ofotili a poslali na moje icq 455984047...všem předem děkuji
  • paxik

    Nechci, a ani nemohu ..

    .. soudit pí. Svobodovou (to si musí srovnat se svým svědomím), ale u každého tak výrazného věkového rozdílu, nevěřím na lásku k partnerovi - max. na lásku k jeho majetku *13*
  • Vendulka

    Milá Vendulko je mi 52let ale co sem si přečetla o vás v novinách tak mi bralo dech. Divím se jak jste mohla vše ustát. Hrozně sem se divila kde se bere ta drzost v lidech a odsuzují někoho koho neznají. to za nás snad ani nebylo.Za celou tu dobu co se o vás píše se nikdo zřejmě nezamyslel nad sebou co kdyby se to stalo mě. Ale hlavně že něco napíši. Velice vás obdivuji . A přeji vám hodně radosti a prcovnívćh uspěchu do dalšího života a na lidi co pomlouvají se vyprdněte ty vám na chleba nedají s pozdravem vaše fanynka *13*
  • Super Vendulka

    Mohli by jste sem dám nové fotky a hlavně změňte datum narození je to 18.2.1972 a znamení vodnář. Jinak chci říct, že mám vendulku strašně moc ráda a fandím ji už dlouho a nikdy nepřestanu. Já vím co je to úmrtí dítěte. Umřela mi moje sestřenice také na leukémii. Byla stejně stará jako Vendulinčina Klárka a zemřela i ve stejný týden. A paní Vendulce bych strašně moc chtěla poděkovat za Kapku naděje. je to super ženská se srdcem na dlani. *4* *4*
  • JE TO TA NEJ...VENDULINEČKA POD SLUNCEM

    Milá Vendulko, ten kdo má rád ten má rád i Vás. Každý máme svůj názor na všechno a ikdyž Vás nemá třeba nikdo rád tak by si měl uvědomit, alespoň to co jste udělala pro tolik nemocných dětí. já budu navždy s Vámi. Pro mě jste velkým příkladem. Nikdo s Vámi a Karlem nežil tak Ti co Vás odsuzují, vlastně ve skutečnosti neví jaké bylo Vaše manželství. Z mého pohledu bych řekla, že bylo velmi výborné, protože jak se psalo, že se přetvařujete. Tak to není možné tak dlouho a tak dokonale to nejde. Já si myslím, že Vás Karel moc miloval a Vy určite taky. bylo nádherné, když Vám manžel věnoval písničku. A to bych řekla, že byl obrovský důkaz lásky. Vendulinečka je *4* *4* a její krásný Jakoubek taky. Je to nejskvělejší ženská na této planetě a ještě lepší maminka, kdybych jednou mohla být taková maminka jako ona, tak to bych se měla. Držím Vám Vendulko palce. Držte se!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit