Přejít na výpis diskuzí

Vendula Svobodová

OSOBNOST 22.4.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • špatné datum narození

    Opravte si prosím datum narození. Je to 18.2.a znamení vodnář.díky.
    • Re: špatné

      Tím, jak o tobě vyšla pravda najevo, jsi se parádně shodila. *8*
  • Super ženská

    Paní Vendulka je žena na svém místě.To co o ní píše bulvár je smutná záležitost.Byla jsem za ní, když se stala ta velmi tragická událost.Teprve teď vylézají další nechutnosti, jaký vlastně byl její manžel.Pozůstalý je vždy na tom nejhůře. Myslím, že si musela tato žena hodně v životě zkustit.Jó, ono peníze a majetek není všechno.Bohatí už neví vlastně co z roupama,můžou si vše dovolit a jěště to vše se zveličuje v bulvárech. Vendulko, přeji Vám a vašemu synovi krásný ,šťastný a pohodový život. Neohlížejte se co si o Vás lidí myslí.Jsem s Vámi *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • KUBÍK

    VENDULKA JE SUPER ŽENSKÁ,I KDYŽ NÁŠ KAMARÁD 2 LETÝ KUBÍČEK V MOTOLSKÉ NEMOCNICI PO TRANSPLANTACI ZEMŘEL-16.12.2007.TAK MUSÍM ŘÍCT ŽE PRO DĚTIČKY MNOHO DĚLÁ A AŤ SI KAŽDÝ NECHÁ TY KECI O NÍ.ONA SI TOHO UŽ PROŽILA TAKÉ DOST,HLAVNĚ S MALIČKOU KLÁRKOU.VENDULKA JE *4* .A TÍMZO CHCI TAKÉ VZKÁZAT, ŽE NA KUBÍČKA STÁLE MYSLÍME A MYSLET BUDEME.NÁŠ MILOVANÝ KUBÍNKU.TVOJE KAMARÁDKY EVA,NATY,ELI Z HUMPOLCE. *9*
  • Fandíím ti Vendulko

    at si kazdy rika co chce ty jsi pro me proste ososbností.. *14* tak jak se dokazes se vsim vyporadat...a jeste pomoci druhym..je proste neuveritelne
  • Bulvár

    Tak bulvár zase píše že se Vendulka v Řecku zamilovala a prý to bude vážné.Jestli to není pravda,kdy ji konečně dají pokoj?????
  • narozeniny

    vendula má narozeniny 18. února a ne března jak uvádíte!
  • Odvazna.....

    Hrozne Vendulu obdivuju, jelikoz je super jak pomaha malejm detem a dava do toho vsechno a obetuje pro to spoustu i kdyz je na tom po smrti manzela hur a od bulvaru je ost hnusny a ubohy, kdyz ji jeste obvinuje, ze se K.S. zabil kvuli ni. *9*
    • Re: Odvazna.....

      Vaprosto s vami souhlasim.Vendulka je proste Zena kterra si zaslouzi respekt a uctu *3*
  • Skvělá žene

    Vendula je skvělá žena,protože se po smrti dcery Kláry rozhodla pomáhat stejně nemocným dětem. *4* *4* *4* *4*
    • Re: VENDULE SVOBODOVÉ

      VENDULKO VYPRDNĚTE SE NA VŠECHNY POMLUVY SAMA NEJLÉPE VÍTE JAK JSTE VYCHÁZELA SE SVIM MANŽELEM ONI SE TOTIŽ VŠICHNI CHOVAJÍ JAKO KDYBY BYLO JEJICH MANŽELSTVÍ VZORNÉ.JÁ JSEM VDANÁ 22 LET MÁM MANŽELA KTERÉHO BYCH NEVYMĚNILA A PŘESTO JE TAKY U NÁS MRÁČEK.LIDI HOLD VIDÍ MLADOU KRÁSNOU A SCHOPNOU ŽENSKOU JAKO JSTA VY A UŽ BY JÍ NASADILY PSÍ HLAVU.DRŽIM VÁM PALCE ,BUDTE POŘÁD TAK SILNÁ A SKVĚLÁ JINAČ BY VÁM TO ANI NESLUŠELO PA. *14* *3* *3* *4*
      • Re: Re: VENDULE SVOBODOVÉ

        Souhlasím s autorkou,že se mate na všechny vykašlat,člověk jako vy,který v tak mladém věku toho tolik prožil hlavně strata Klárky tak je u mne ČLOVĚK opravdu se vším všudy.A přesto je schopen ještě toho tolik udělat pro Vám cizí lidi to se cení a proto se nenechte nikdy nechat otravit ať by to byl kdokoli.Sama mám 3letého važně nemocného vnoučka tak,že vím jak je to pro nás všechny těžké,držím Vám palce a ať už vám dají všichni pokoj a klid na Vaší tak obdiv zasluhující práci.Hodně zdraví přejí Vám i Kubíčkovi.Broňa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit