Přejít na výpis diskuzí

Václava Vošmiková

OSOBNOST 11.8.2009 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Wendy ty si nejlepší tanečnice a zpěvačka na světě.Mám váš plakát a mám vás uprostřed nástěnky a tebe mám v srdíčku , si prostě nej.Pája *3*
  • A kdo ti ma verit to ze si jejich kamaradka?jo a kazdymu to je u zadku jestli je znas nebo ne s tim se fakt nezvyditelnis
  • Já dostat jmeno vaclava tak se asi pose.u.wendy je dobre ale kdyby mi nekdo rekl vaclavo tak ho zkopu.asi z toho musi byt nestastna.lituji ji
  • Ahoj Wendy jsem moc ráda že jsi ve 5angels jsi bezvadná tanečnice a spěvačka to video které jste natočily napísničku Pár dnů lásky je pěkný.Ale u toho jak jste u těch měsíců spíváš : Díky tobě ted už vím že jsem světlo a ty stín.A tam toho jak tam je Laurinová tak tam to spívá angee.a mám tě moc ráda moje jméno je Pavlínka
  • jsi nejlepší i vaše skupina a mate super knizky pisnicky a takdale
  • :) Ona i 5A jsou dobré, tak je nechte dělají co je baví!! A nehejtujte jděte si radší na fb ;) O.K?! *3*
    • Přesně *3* *4* já je dobře znám *3*
  • Ta pravá.D : hej 5angels jsou narozdíl drobří víš .!!!! *3* Tak si naně nevyskakuj .
    chce vidět jak bys zpívala ty *1* Tak si to nech pro sebe Ok nikoho to totiž nezajíma *3* . A vi ostatní platí to i na vás. Ok?! *3*
    • justine nemáš vkus si trapna a komentáře ostatních jsou mnohem zajímavější než ty tvoje naopak ty si nech svoje názory pro sebe a jestli je mas rada je to tvůj problém že si tak stupidni nevkusná rozmazlená najivní trapna a ........ *6* *6* *3* *15*
      • Já si myslím, že to ty jseš tak ......................
        Jak jsi řekl/a "Justinovi "
  • Mrs.Wesley
    Wendy a jsi od Matella?? Pravá barbína musí být od Matella!!:D*10*
    • Jak by mohla být od MATELLA, když není barbína?
      Kdyby byla, nedokázala by tak krásně zpívat. A vůbec, panenky barbie nejsou ani trochu tak krásné jako Vendy. *5*
      • Ziall
        ona JE barbína -_-
    • :D
  • Mrs.Wesley
    A ani nechápu že si tady jako osobnost.to jsi jako dokázala něco obrovskýjo
  • Mrs.Wesley
    Hmmmmmmm....jsi pěkně nafoukaná souhlasim s anonymkou a zpíváte falešně*16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit