Přejít na výpis diskuzí

Václava Vošmiková

OSOBNOST 11.8.2009 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .xxXXXxx.

    .....Vendy je nejky z 5angels *1*
    • taicq

      Re: .xxXXXxx.

      jo to teda je..kromě Nikoly je jediná Vendy super *1* a jinak víte vy někdo že ta druhá fotka co je nahraná u Vendy neni Vendy ale Míša?
      • Re: Re: .xxXXXxx.

        vendy sejmenuje vaclava ale tancit umi spivat taky umi vsechno
        je proste super
        *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *1* *1* *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: .xxXXXxx.

          nikola je docela dobra miska taky a i angee.tereza je hnus enom nechapu proc vybrali zrovna je pro ne me a natalku aleonku umime krasne zpiva a i tancit jo vlastne my mame svoji skupinu diamond girls sklada se ze tri clenek adeli sekerkova,natalie minarikove a leony vesele......
          *4* *4* *4* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: .xxXXXxx.

            moje telefoni cislo je 606889367 natalie telefoni cislo je 775917809 a leony nezname
            tak zatim pppaaaappppaaaa
  • Mrs.Wesley
    Wendy a jsi od Matella?? Pravá barbína musí být od Matella!!:D*10*
    • Jak by mohla být od MATELLA, když není barbína?
      Kdyby byla, nedokázala by tak krásně zpívat. A vůbec, panenky barbie nejsou ani trochu tak krásné jako Vendy. *5*
      • Ziall
        ona JE barbína -_-
    • :D
  • Mrs.Wesley
    Hmmmmmmm....jsi pěkně nafoukaná souhlasim s anonymkou a zpíváte falešně*16*
  • 5angels

    5angels sou nejjj nejj holciny co znam byl jsem na jejich konzerte byly uzasny!!! *3* *3* *4* *4* *1*
  • Blbě!

    Na jedné fotce ve fotkách je Míša!!!To není Vendy!! *13*
  • Můj názor je:

    Nwm jk wám...le mně příde, že na některých videích býva Vendy tková...proste ODSTRČENÁ..,že se s ní mmoc holky nebaví atk....le někdy u těch videí..je mi jí prostě líto *9*
    Le jink ji mám moc ráda...celý 5angels...a moc jim fandím..a ti co ji uráží..tk buď závidí...nebo....nebo je to prostě jejich názor...
    A ještě...nechápu lidi....co měli rádi starý angelsky...a teď říkají že DIAMOND Cats sou blbky...atd...to prostě nedává smysl....jinak se mějte moc krásně...vy...všichni kdo si to přečtete *4*
    • Re: Můj názor je:

      ahoj ja jsem martina nodari s italie,a mislim ze mas pravdu niki!! ja ti dam muj facebook:heslo je benasara, jmeno je martina nodari,narozena sem 28 brezna.si nejjjj!!
    • Re: Můj názor je:

      stary 5angels si to u hodne lidi podelali tim jak piomlouvali novy holky.mysleli si ,ze na ne nikdo nema a dneska uz jsou novy 5angels lepsi nez dc
  • která je pro vás nejlepší Veronika,Nikola,Wendy,Tereza a nebo Angee jestly chcete hlasujte jenom pište jmena kdo je provás nejlepší i krásou a le i povahou *3*
    • Angee je nejlepší! a pak Tereza :)
    • Pro mě je nejlepší Verča protože je hezká a hodná.
      A kdo se líbí tobě ??? ¨
      Kolik ti je let ???
      Jak se menuješ celim jménem ???
      Já Míša...
      Tak mi odepiš PROSÍM dikky *4* *4* *4*
      Tak příště AHoj
  • Mrs.Wesley
    A ani nechápu že si tady jako osobnost.to jsi jako dokázala něco obrovskýjo
  • si supr mužu se ti zeptat vemetemě do skupyny 5angels ????????????????????????????????????. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Blbci

    Co na ni všichni nadáváte?Ona je skvělá a hezká!Jsem zvědavá na vás!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit