Přejít na výpis diskuzí

Václava Vošmiková

OSOBNOST 11.8.2009 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady uz je vazno kazdej... pane boze kdo jsi? osobnost? To kazdopadne...
    • Asi tak nějak. To je strašný já tyhle holky z 5angels nesnáším sou strašný VŠECHNY!!!!!!
      • tak proč tu píšeš no
  • *4* *1* *14* miluju vendy
  • JO SI NNNNEEEJJJ *1* *1* *1* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *4* *4* *5* *5* *5*
  • ahoj vendy já a moje kámoška jsme faninky od 5 angels a mohlabys přijet do střiteže u českeho těšina *4* prosím.ahoj tvoje faninka klára
  • Mam nejradši Míšu, ale moje sestra by se semnou hádala do nekonečna, že Vendy je nejjjjjjjjjjjj a nakonec jsem s ní souhlasila.Tak že nejj je VENDY a MÍŠA.
  • Ahoj Wendy jsem moc ráda že jsi ve 5angels jsi bezvadná tanečnice a spěvačka to video které jste natočily napísničku Pár dnů lásky je pěkný.Ale u toho jak jste u těch měsíců spíváš : Díky tobě ted už vím že jsem světlo a ty stín.A tam toho jak tam je Laurinová tak tam to spívá angee.a mám tě moc ráda moje jméno je Pavlínka
  • Láska ty si bola to čo som nikdy nemal a k žiadnej inej necítil a nikdy ani nebudem moc ťa milujem *14* Prečo práve ty bože prečo ? :( :( veľmi mi chýbaš my Angel :* Dúfam že sa tam na nás z hora budeš stále pozerať. For Ever in my heart ! :(((((((((
  • Hele vzhled neni vsechno a kdybz se to melo brat podle povahy tak ses hnusna jako ja nevim co. Poznala jsem te osobne a vim o cem mluvi;)
  • ahoj wendy všechno nejlepší *4*
  • Ahoj všichni. Ne že bych 5angels nejak extra poslouchala to ne ale jejich zpev neni spatnej. nechapu proc jim tady nadavate a uz vubec nechapu proc nadavaze a kritizujete prave Vendy. Je opravdu sympaticka, rozhodne sympatictejsi nez ty ostatni holky. A zpiva hezky. Myslim si, ze jestli se nekomu nelibi tak by si to mel nechat pro sebe! *16* *11*
    Jasny?! *7* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit