Přejít na výpis diskuzí

Václava Vošmiková

OSOBNOST 11.8.2009 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vendy je nej z 5angels!!!!

    Vendy je nej z 5Angels! *14* *14* *14* ...no ale vážně když se podíváte na všechny členky 5Angels,tak vidíte jen malé holky co se ještě ani nedostali do puberty(což už by některé měli podle toho kolik jim je)no prostě vidíte děti...ale Vendy je z nich rozhodně nejvyspělejší, nejrozumnější,nejkrásnější a také nejsympatičtější! *14* *14* *14* protože když se na 5Angels dívám,tak mi přijde,že jediná Vendy to všechno bere vážně a je ráda za to,kam se dostala... *4* *4* *4* ostatní z toho mají jen legraci... *1* *1* *1* a to není úplně v pořádku...no ale Vendy je na svůj věk taky hodně sexy! *14* *14* *14* sexy a sladká dohromady! *14* *14* *14* ona je opravdový *4* ...! a umí nejlíp tančit! *3* jo a neříkejte jí Venda,Vendula,Vendulka atd. ona je jen VENDY a jinak ne... *3* *3* *3*
  • ahoj Vendy jsi úžasná
  • A kdo ti ma verit to ze si jejich kamaradka?jo a kazdymu to je u zadku jestli je znas nebo ne s tim se fakt nezvyditelnis
  • měla jsem vždycky ráda jenom wendy ale pak angee ale ted jsem zjistila ze wendy se jmenuje václava a wendy nevím jestly to je to sími
    *13* *1* *14* *3* *15*
  • muj bracha s ní chodí do třídy
  • Ahoj wendy všechno nejlepší k narozeninám
  • cauky uz sem tu zas a jak se mas hlavne ty?? *3* *2* *15* *4*
  • Já dostat jmeno vaclava tak se asi pose.u.wendy je dobre ale kdyby mi nekdo rekl vaclavo tak ho zkopu.asi z toho musi byt nestastna.lituji ji
  • ahoj vendy jsi úžasná už se těším až tady v pardubicích budete mít konzert *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *7* *7* *7* *7* *3* *3* *3* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *15* *15* *4* *4* *4* *5* *5* *5*
  • zuzik600

    5angels - vendy

    newim co všichni máte mě připadá docela v poho....!! *1* *1* chtěla bych vidět vás samozřejmě kiki niki a týnka jsou lepší ale říkám dejte ji šanci!!!!!!!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit