Přejít na výpis diskuzí

Václava Vošmiková

OSOBNOST 11.8.2009 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj věřím , že se ti stále vede a všechno nejlepší k narozeninám :)
    • Ahoj,ano vede se mi,a moc děkuji :)
      Mužeš si mě přidat na fb :)
  • vendy je dobrá zpěvačka a když jsem byla na jejich kozertě tak to bylo príma mám ráda 5angels a kdo je pomlouvá tak je to hnusný, neříkám aby se vám líbili ale nemusí te je přímo tady pomlouvat*16*. *4* *4* *4* *14* *3* *3* *1*
  • To by mě zajímalo jak bude vypadat ve20letech *8* *4*
  • ahoj všichni proč je někdo krytyzujete jsou hodný a simpatický. poslouchám je a spívají fakt úžasně a sou lepší než ty třeba lulinka a anonym. oni si zapamatují hodně písniček např: 10 nebo víc. a to je dobrý 5angels jsou úžasný *14*
  • ale z 5angels mám nejraději vendy,míšu a terku. no a trochu angee. ale nikča je taky dobrá ale nemusím jí. ale když spívají tak jsou báječné víc než to. *3* *14* *14*
  • Ahoj Wendy promiň ale ta OFINA TI NESLUŠÍ...
    Promiň...
  • je nej *3*
  • Venda :)

    Náhodou Vendy je mooc fajn a někdy trochu praštěná xD. Vím to protože s ní chodím do třídy a jsme kamarádky. A to že jí nadáváte a ani jí neznáte je ubohost, protože tancovat umí a bárbie teda rozhodně neni!!!!!!!
  • Vendy je nej..

    ...náhodou co jsem koukal se Vendy tanečně hodí nejvíc k jejich zpívaným písničkám.Žádný hopsání a kromě toho je i hezká *14* *3*
    • Re: Vendy je nej..

      jj to jo ale vadí mi že zakrejvá svoje pravé jméno václava
      • Re: Re: Vendy je nej..

        tak ja na jej mieste urobim to iste *1*
  • devilishsmile

    nwm

    5angels nesleduju neposlouchám proste nic o nich nevím a nemám je ráda..ale nejvíce z nic se mmi líbi právě venda..(vzhledove)..je velice sympatická

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit