Přejít na výpis diskuzí

Václava Vošmiková

OSOBNOST 11.8.2009 
135 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím kdo je zaregistrovaný na facebooku tak dejte to se mi líbí http://www.facebook.com/pages/Vend%C3%BDsek-Vo%C5%A1mikov%C3%A1-V%C3%A1clava-Vo%C5%A1mikov%C3%A1-Je-NEJ/221520237943130 děkuji mooc *14* *14* *14*
  • Vše nej

    Všechno nejlepší Vendynko!!! Hodně lásky, stěstí a úspěchů jak v tvém životě tak i ve 5Angels!! Jo a vy co píšete co 5Angels jsou kravky a takový blbiny byste se měly stydět!!! Nemáte 5Angels rádi? Dobře ale nechte si ty vaše blbý kecy pro sebe!!!!
  • Václava :'D
  • čau wendy porad se z holkama že by se měla míša vrátit.
  • nika1991
    Text Vašeho příspěvku *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • proč jim nadáváte? Když ony jsou alespoň schopné se naučit i 10-ti stránkové texty písní, věnovat se tanci a chodí přitom do školy a vy jen sedíte doma na zadku a pořádně nezvládáte školu a jste věčně přilepeni na monitorech notebooků nebo obrazovkách televizorů. A když vás to přestane bavit nedokážete si najít lepší zábavu než se pouštět do holek co se alespoň snaží něco dokázat
  • Děkuji za ty krásný diskuze a ty co se mě a kamarádek zastaváte tak jste děkuji vaše Vendy *14*
  • Jsou nejjj na světě.Neznam lepší skupinu než jsou ony. *14* *3*
  • jsi nejlepší i vaše skupina a mate super knizky pisnicky a takdale
  • ahoj vendy já a moje kámoška jsme faninky od 5 angels a mohlabys přijet do střiteže u řeakeho těšina *4* prosím.ahoj tvoje faninka klára

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší