Přejít na výpis diskuzí

Václava Vošmiková

OSOBNOST 11.8.2009 
135 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jjssoouu ttoo vvššeecchhnnyy kkrráávvyy
  • Vendy je jako jediná normální z 5angels
  • Souhlasim s tebou Stello *3*
  • nic proti ale když už 5A nesnášim tak.... Václava Vošmiková?? :'DD a to je joke?? :DDD s timhle jménem bych se radši zakousla do stromu a dělala že sem suchá větev :'DD ...ale nic proti :)
    :'D!!
    • Hej wendy za to memůže že se menuje Václava Vošmíková prostě rodiče ji takové dali přímení zdědila ale to jméno je vážně divné ale nic proti;-) mám tě moc ráda ale Míšu:-) ještě víc škoda že odešla mále jsem se rozbrečela:-(
  • ahoj vendýýý vše nejlepší hodně zdravíčka a božího požehnáníčka a at se vám s 5angels vede mocinky si nejjj aj s míšů *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahooj,jsme moc rádi že nám fandíte!:* My vám taky,nemusíte se nás takhle zastávat.protože má každý svůj názor! :)) tak Ahoooj vaše Wendy:* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • se jmenuje popravde vaclava vendy *9*
    • ahoj holky diky za zpravy a za chvali nasi skupiny budu holky pozdravovat s laskou venymendy *3*
  • vendy misa jste nejlepsi samozdrejme i angee niky a terky ale vy vic o trocsku *4* *3*
  • DeniiiL
    Vendy mámmmmmmmmmm hrozně ráááááááda
    *14*
  • Ahoj Wendy ty si nejlepší tanečnice a zpěvačka na světě.Mám váš plakát a mám vás uprostřed nástěnky a tebe mám v srdíčku , si prostě nej.Pája *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší