Přejít na výpis diskuzí

Václava Vošmiková

OSOBNOST 11.8.2009 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • berounek

    Vendy je super

    Ty, co tady Vendy nadávají fakt nechápu! Vždyť jí ani neznáte. Znám Vendy od jejího narození, tzn. 12 let a nikdy nebyla a ani není namyšlená barbína! Je to úžasná holčina!
    • Re: Vendy je super

      přesně tak, Vendy znám taky náky ten pátek a je to skvela kamoska a nezaslouzi si takové lži
      • Re: Re: Vendy je super

        Jo Vendík je prostě nej,a ja taky nechapu ty který ji nadavaji(sou trapný)ani ji neznaj ja sice taky ne,ale určitě není takova napyslena,nahodom me prijde simpaticka ............. zbožnujuji Vendíík je super...! :)
  • ??????

    muzu se zeptat jak se jmenuje holka jmenem Niki *7*
    • pusycat

      Re: ??????

      Niki Mertlová?
  • Vendy♥

    Vendy se mnou chodí do školy! Je sice v 6.tříde a já v 8.tride ale ona je fakt skvela!! *1* dá se s ní bavit o všem! Je strasne fajn!! Ty co rikaj ze je trapna jen ZÁVIDĚJ *7* *7* *1*
  • vendy

    Vendy je dokonalá holka, stejně jako všechny holky z 5angel *14*
  • Myska 776 kolik je tobe let a mas fb jak se na nem jmenujes pridala
    bych si te
  • No když je tak nemáte rádi tak sem nepište vám by se to taky nelíbilo.


    Jsi superpozdravuj holky *4* *4* *4*
  • pusycat

    Krytizování

    Ahoj...Já vim že mě některý nemáte rádi ale aspon mě nekrytizujte!!Prosím
    Docela mi to vadí! Děkuju
    A těm co mě mají rádi mooc děkuju ♥ Mam vás ráda *4*
    • Re: Krytizování

      vendysku jsi strasne krasna nejkrasnejsi na svete *3* *14*
    • Re: Krytizování

      ahoj, ja jsem martina nodari s italie a te mam moc rada, sem tvuj fanousek!!!!!
    • pusycat

      Re: Krytizování

      To psala Vendy!
      U mě doma
      • Re: Re: Krytizování

        To určitě, když "Vendy" to psala 13:34 a najednou ty hned o minutu pozdějš napíšeš, že to psala vendy. Nic proti, ale když chceš dělat, že to psala ona, tak alespoň trochu mysli typico! *1*
      • Re: Re: Krytizování

        Nevěřím, že to psala!! ať se necpe mezi hvězdy, když ani netuší, že slovo kritika a kritizování se píše s měkkým i!! nauč se to ale jinak nic ve zlým, bye bye *15* 5angels nemusím
  • fajn holka *1*
  • sohlasím s tebou Pavel máš pravdu. *10* *10* *10* záviděj ji *10* *10* *10* *10* *6* *6* *6* *9* *9* *13* *13* *16* *12* *12* *12* *12*
  • vendy je moc doobrá nejdřív jsem si myslela že se jmenuje vendula ,ale potom mi kámoška řekla ,že se doopravdy jmenuje václava a ,že jí vendy jenom říkají. *9* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit