Přejít na výpis diskuzí

Václava Vošmiková

OSOBNOST 11.8.2009 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Vendy jsi nejlepší členka ze skupiny i s Míšou vy jste nejlepší mám vás ráda i samozžejmně Niky Terka a ANGEE MÁM ráda ale vás nejvíc *3* *3* *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5* *5* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *9*
  • jsi úžasná holka:________)
  • moc ráda bych se sváma všema sešla ste super s míšou *4* *3*
  • ahoj vendi ja si mislim že ti seš ta nejhesči s ti skupini vaši rada bi sem se přidala jestli mate skipe nemuji se tam tonicka dubska a sem moc mila ale nejsem zradna rada bi sem vas poznala ale s tebou bi sem se lip poznala ahoj antonie dubska měj se *3* *1*
  • ahoj hodne lidi rika ze jsem uplne stejna jako ty a tak bych te chtela pozdravit a poslat pozdrav z Bučovic u slavkova u brna jsem vase faninka a mam vas moc rada ale nejradsi mam tebe i kvuli te nasi podobe. ahoj tereza
  • njn

    Jste trapný jak závidíte...
  • vošmiková

    vendulka zpívá falešně ale mě se to moc líbí *3* *7* *14*
  • vendy

    vendulku miluju *14* *8* *14* *14*
    • nikolinkakorandova

      Re: vendy

      děkuju ja sem totiž u nikči ja vendy
  • lucy_m

    DEJTE HLAS 5ANGELS!

    http://diamondcats--jsou-nej.blog.c z/0911/diamond-cats-vs-5angels dejte hlas 5angels a nenechejte Diamond Cats vyhrát!!!
  • venda znam

    nechapu co z vendy děláte chodila se mnou 5 let do třídy v radotíně .znam ji a myslim že kdyby nebyla ve 5angels říkali by jste že neni takova jakou si myslite. *5*
    • berounek

      Re: venda znam

      Znám Vendulku 12 let, tedy od jejího narození, a nedám na ní dopustit a myslím, že je pořád suprová *4*
      • Kdyby jsi ji znal tak víš, že se jmenuje Václava a ne Vendula

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit