Přejít na výpis diskuzí

Václava Vošmiková

OSOBNOST 11.8.2009 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ??????

    muzu se zeptat jak se jmenuje holka jmenem Niki *7*
    • pusycat

      Re: ??????

      Niki Mertlová?
  • berounek

    Vendy je super

    Ty, co tady Vendy nadávají fakt nechápu! Vždyť jí ani neznáte. Znám Vendy od jejího narození, tzn. 12 let a nikdy nebyla a ani není namyšlená barbína! Je to úžasná holčina!
    • Re: Vendy je super

      přesně tak, Vendy znám taky náky ten pátek a je to skvela kamoska a nezaslouzi si takové lži
      • Re: Re: Vendy je super

        Jo Vendík je prostě nej,a ja taky nechapu ty který ji nadavaji(sou trapný)ani ji neznaj ja sice taky ne,ale určitě není takova napyslena,nahodom me prijde simpaticka ............. zbožnujuji Vendíík je super...! :)
  • venda znam

    nechapu co z vendy děláte chodila se mnou 5 let do třídy v radotíně .znam ji a myslim že kdyby nebyla ve 5angels říkali by jste že neni takova jakou si myslite. *5*
    • berounek

      Re: venda znam

      Znám Vendulku 12 let, tedy od jejího narození, a nedám na ní dopustit a myslím, že je pořád suprová *4*
      • Kdyby jsi ji znal tak víš, že se jmenuje Václava a ne Vendula
  • lucy_m

    DEJTE HLAS 5ANGELS!

    http://diamondcats--jsou-nej.blog.c z/0911/diamond-cats-vs-5angels dejte hlas 5angels a nenechejte Diamond Cats vyhrát!!!
  • Vendy je nej..

    ...náhodou co jsem koukal se Vendy tanečně hodí nejvíc k jejich zpívaným písničkám.Žádný hopsání a kromě toho je i hezká *14* *3*
    • Re: Vendy je nej..

      jj to jo ale vadí mi že zakrejvá svoje pravé jméno václava
      • Re: Re: Vendy je nej..

        tak ja na jej mieste urobim to iste *1*
  • vendy

    vendulku miluju *14* *8* *14* *14*
    • nikolinkakorandova

      Re: vendy

      děkuju ja sem totiž u nikči ja vendy
  • vošmiková

    vendulka zpívá falešně ale mě se to moc líbí *3* *7* *14*
  • njn

    Jste trapný jak závidíte...
  • Venda :)

    Náhodou Vendy je mooc fajn a někdy trochu praštěná xD. Vím to protože s ní chodím do třídy a jsme kamarádky. A to že jí nadáváte a ani jí neznáte je ubohost, protože tancovat umí a bárbie teda rozhodně neni!!!!!!!
  • zuzik600

    5angels - vendy

    newim co všichni máte mě připadá docela v poho....!! *1* *1* chtěla bych vidět vás samozřejmě kiki niki a týnka jsou lepší ale říkám dejte ji šanci!!!!!!!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit