Přejít na výpis diskuzí

Veronika Freimanová

OSOBNOST 31.12.2006 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neni sko rkazdy nebo snad kazdej kromne vas pisou ze je fajn ,miá pratelska...... A kdyz na ni chces nadavat tak to pis nekam jinam nebo si to nech pro sebe tady na to neni nikdo zvedavej!!!
  • Myslim si ze je to děsna a strasna herecka a v cestach domu hraje strasnou kráv*. napiste mi nekdo kdo ji muze mit rad aproc vzdit je to desna zenska.!
  • já jsem se ptala kdo nemá a né kdo má KDO NEMÁ RÁD.
  • Mam ji ráda a to je mi 13.Nevim proc by ji nemel nekdo mit rad ,vzdit je faj. A ti co ji nemaji rádi at jdou k šípku!!!!!!!!!!!!!
  • Veroniku Freimanovou mám ráda teprve chviličku a to díky seriálu cesty domů na který se dívá moje babička a nepropasla ani jeden díl. Chtěla bych vás všechny poprosit aby jte mi poradili kde bych se mohla ja i moje babicka s Verniokou osobně setkat. Chtěla bych to dát babičce k narozeninám. Odpovědi nebo tipy pište na e-mailovou schránku wendulinka96@seznam.cz děkuju
  • Ten kdo jí nemá rád tak at jsem napíše důvod.
  • Drahá Veroniko, jsem do tebe blázen, co s tím mám dělat? *14*
  • Pořád vypadá docela mladě, někdo takhle nevypadá ani ve čryřiceti. Samozřejměje to vynikající herečka, kterou všichni rádi vídáme a zaslouží si věrnost a sledovanost, je perfektní
  • Vážená a milá paní Freimanová,
    dnes (16.1.2013)jsem sledoval na ČT1 Vaše pátrání po Vašich předcích a byl jsem mile překvapen, že Vaši předkové, stejně jako moji, žili v Benátkách n/Jiz., kde jsou také pochováni. Mimo to jsem zjistil, že jste se narodila pouhé 4 dny před mým synem, takže jsem rád, že právě Vy, moje nejmilejší česká herečka, by mohla teoreticky být mojí dcerou.
    Mohu se s tím všude chlubit?
    Srdečně vás zdraví Mirek Toms (mtoms@chello.cz)
  • MILÁ VERONIKO!
    Všechno nejlepší k narozeninám!Přejí Vám samé úspěšné dny!!! fanda Jiří *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vše nejlepší k narozeninám, hodně zdraví a splnění všech tajných přání Vám přeje Váš velký obdivovatel po celou Vaší dosavadní kariéru. Jste Sluníčko. Vašek - Strakonice.
  • Paní Veronika je výborná herečka s krásným úsměvem a zároveň je to i velmi krásná žena.
  • Mě se paní Veronika strašně líbí,jako herečka i jako žena vypadá mladě taky bych v jejím věku chtěla tak vypadat *3*
  • Super ženská!Letos v létě mně bude 50 let a jako dárek bych si přála setkání s Veronikou Freimanovou.Tak doufám,že se najde někdo v rodině a vyslyší mě a dostanu lístky do divadla na její představení.Přeji herečce hodně zdraví,štěstí a ať zůstane pořád taková jaké je-SUPER!
  • moc rád vám budu líbat nohy. *3*
  • chci vam líbat nohy.
  • Milá Veroniko, Váš rozhovor o tom, že když něco skončí, tak se zároveň otevírají nové možnosti, se mi moc příjemně četl. Moc Vám fandím a do dalšího "hezčího" života Vám přeji spoustu radosti, optimismu a samozřejmě i zdraví. Jste vzácná žena, držím palce *3*
  • Vše nej k dnešnímu svátku srdečně přeji!
    HONZA básník z OLOMOUCE
  • Re: Jsem v údivu

    Afektovaná?Nezajímavá?Jak jste na to přišel?
  • p.petulkaa33

    .)

    Všechno nej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit