Přejít na výpis diskuzí

Veronika Freimanová

OSOBNOST 31.12.2006 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • -hannahmontana-

    Re: tý tý

    To já taky
  • kobraghost

    tý tý

    škoda jen,že nevyhrála tý-tý,moc jsem jí fandila
  • Veronika

    Držíme Vám palce! Ať se Vám daří v osobním životě, ale i v tom pracovním!
  • Re: Jsem v údivu

    klasická česká zakyslost.Nula si tady bude anonymně léčit svoje mindráky na výborné herečce-Vrať se do hrobu! *10*
  • cooooooool

    Fajn a krasne usmevava herecka...dneska jsem byla v divadle bez zabradli a musim napsat ...ze videt Veroniku bylo fakt moc prijemny....kazdy jeji vystup na jevisti zaril usmevem ze se clovek musel umivat tez......drzim palecky a kdyz budu ve vasem veku vypadat tak dobre jako vypadate/vypada...budu ten nejstastnejsi clovek:-) *3*
  • Veronika F.

    Jj já jí znám a i znám její jednu dceru Markétu-je fajn a když sme byli malí, tak sme si spolu hráli *4*
  • Veronika Freimanová

    Milá paní Veroniko
    Příjměte ode mne k dnešním narozeninám
    Přeji hodně štěstí,zdraví a úspěchů
    jak životní,tak i profesionální. *4*
  • Re: Jsem v údivu

    Světe div se a ty sním, Františku, že ty sám se svým "kvalitním" příspěvkem nejsi mezi Osobnostmi.cz *3*
  • Re: hhhmmm..

    dnes má narozeniny *3*
  • hhhmmm..

    MOC PĚKNÁ BABA A MÁ KRÁSNÝ ZADEČEK *14*
  • hhhmmm..

    MOC PĚKNÁ BABA
  • jen tak dál

    Strávila jsem s Vámi dva super večery *3* -v divadle BEZ ZÁBRADLÍ,díky....chystám se na třetí *5*
  • Milá Veronika,

    ste moja obľúbená herečka a keď vidím v titulkoch Vaše meno, je to záruka kvality. Aj keď nemusím rafťákov a pod., Vaše herecké výkony sú fakt dobré, pôsobíte milo a sympaticky a na blbé a hlavne vulgárne poznámky sa vykašlite, ono je fakt, že : máme hory, máme doly, máme lidi, máme v..y. Želám Vám všetko dobré v osobnom aj pracovnom živote.
  • paráda

    Verčulka je nejlepší
  • jste krásná

    jste volná já taky..:-),napište kontakt je mi taky 51/179/78kg,právník,vdovec,nekuř ák,veselý romantik,606263412 *4*
  • Veronika

    Paní Veroniko,jste velmi sympatická herečka,s věkem rostoucí do krásy.Držím palce.Pojedete-li do Plzně zvu vás na kávu,nebo sklenku dobrého pití.
  • Re: Úžasná herečka

    NAPROSTO SOUHLASÍM
  • Osobnost

    Veroniko, jste úžasný a krásný člověk. Vaše herecké výkony jsou dokonalé. Máte můj obdiv. S pozdravem Lucie
  • Krásná herečka s velkým šarmem

    Kam se ní hrabou dnešní fuchtle!!!
  • Přijedte do Teplic

    Koukám jako blázen co se v těch lidech hromadí za nenávist a pohrdání vůči této ženě! nabízím pohodové kafíčko v Teplicích vy vše zvládnete Veroniko! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit