Přejít na výpis diskuzí

Veronika Gajerová

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je do nich Elis *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Vše nejlepší k svátku.
  • elisa00794
    nechápu proč tam někdo napsal,že má narozky 5.ledna,když má 25.května. *7*
  • Zdravím krásnou ženu Veroniku.sluší Vám to,jak plnosštíhlé tak štíhlejší než plnoštíhlé))jsem na meilu vyvy@seznam.cz pokud mi napíšete budu rád.!hodně rád ))zdeněk *16* PS: hrajete R.Z.dobře,když lidi prskaji))
  • já tě miluju verčo si prima i v ružovce když tě ředitel vyhodil tak ikdyž si tam tě sestrám dělala peklo tak tě mám moc ráda *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • teď to čtu a nevěřím.....svým očím....ubožáku. B.
  • Housata!
  • Ahoj, prosím, nevíte, jak se jmenoval film, ve kterém hrála Veronika svou první roli v r. 1979? Díky.

    http://www.super.cz/10642-herecka-veronika-gajerova-konecne-promluvila-o-otci-svych-deti-dlouho-me-podvadel-s-terezou-kostkovou.html
  • Ahoj prosím vás Veroniko schanim vaši adresu pro svého brachu Martina prosímtě nemohla by jsi mi ji napsat na meila tomascham@seznam.cz
  • ty jsi ale dement,vid!Takovou kravinu sem muže napsat jen uplnej primitiv
  • SOBOTA 2. 4. 2011

    Dobrý den.... nevím jestli si mě ještě pamatujete.... v divadle jste hrála tu dceru krále Leara.... a usmála jste se na mě... koukám na ordinaci v růžové ordinaci pořád a jste super....a slušelo Vám to tam moooc... *14* *4* *3* *1* *3*
  • narozeniny

    milá Veroniko

    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • osobnost

    Veroniko,jste dobrá,Vaše postava v ordinaci je velmi opravodvá.Nevím jestli ta druhá dáma to má ve scénaři,ale je tam moc afektu,opravdu moc.Vy můžete být v pohodě jste osobnost hrajete přirozeně. *3* *14*
  • SOVA nebo"vejr"?

    Milý uživateli "SOVA". Sova je symbol moudrosti a vzdělanosti. Měl by ses podívat do rodného listu, zda nejsi "vejr" (nespisovně napsaný "výr"). I naši pos(r/l)anci se občas přikrášlují neoprávněnými tituly. Mám za to, že to je i tvůj případ. Chápu, že se můžeš i splést. Každý má právo na omyl. Ve tvém případě bych byl velmi překvapem, pokud by se jednalo o pouhý omyl. Z tohoto, byť jediného, výplodu usuzuji, že takto píšeš normálně. Na druhou stranu, pokud tuto poznámku budeš někdy číst, třeba se zamyslíš a postupně se moudrým staneš. K tomu ti dopomáhej každý, kdo bude mít sílu.
  • ...

    Zdravím,nehrála Veronika také ve filmu Housata?
  • VERONICE

    VERONIKO-VŽDY JSI SES MI LÍBILA A LÍBÍŠ-!-JSI HEZKÁ A MÁŠ--ŠARM-!!! *14*
  • Re: ???

    já jen bych vám chtěla odpovědět že Verunka v trilogii Slunce,seno... nehrála. Měj te se krásně zdraví a vše nej... přeje Evča
  • ???

    Čaute všetci chcem len malú odpoveď, nehrala Veronika v triloógii Seno,slunce...??? Prosím o odpoveď díky
  • patriot

    http://www.ceskatelevize.cz/program /detail.php?idp=10076284124&deid=24 21
    V uvedeném pěkném rozhovoru Veronika přiznává, že není osobou lhostejnou ke svému městu a že ji zajímá zejména Praha 6. Myslím, že by se mohla uplatnit v politice a pro svůj obvod tak něco udělat. Myslím, že by jí mohla vyhovět např. Strana zelených, která je stále ještě v zásadním personálním a programovém vývoji.
  • Re: Re: Re: Re: Re: To snad není pravda

    *8* Primitiv *7* Můžeš mi vysvětlit co je primitivního na tom nabízet zápich? *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit