Přejít na výpis diskuzí

Veronika Gajerová

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VERONICE

    VERONIKO-VŽDY JSI SES MI LÍBILA A LÍBÍŠ-!-JSI HEZKÁ A MÁŠ--ŠARM-!!! *14*
    • SOVA nebo"vejr"?

      Milý uživateli "SOVA". Sova je symbol moudrosti a vzdělanosti. Měl by ses podívat do rodného listu, zda nejsi "vejr" (nespisovně napsaný "výr"). I naši pos(r/l)anci se občas přikrášlují neoprávněnými tituly. Mám za to, že to je i tvůj případ. Chápu, že se můžeš i splést. Každý má právo na omyl. Ve tvém případě bych byl velmi překvapem, pokud by se jednalo o pouhý omyl. Z tohoto, byť jediného, výplodu usuzuji, že takto píšeš normálně. Na druhou stranu, pokud tuto poznámku budeš někdy číst, třeba se zamyslíš a postupně se moudrým staneš. K tomu ti dopomáhej každý, kdo bude mít sílu.
  • SOBOTA 2. 4. 2011

    Dobrý den.... nevím jestli si mě ještě pamatujete.... v divadle jste hrála tu dceru krále Leara.... a usmála jste se na mě... koukám na ordinaci v růžové ordinaci pořád a jste super....a slušelo Vám to tam moooc... *14* *4* *3* *1* *3*
  • já tě miluju verčo si prima i v ružovce když tě ředitel vyhodil tak ikdyž si tam tě sestrám dělala peklo tak tě mám moc ráda *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • elisa00794
    nechápu proč tam někdo napsal,že má narozky 5.ledna,když má 25.května. *7*
    • Je do nich Elis *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Zdravím krásnou ženu Veroniku.sluší Vám to,jak plnosštíhlé tak štíhlejší než plnoštíhlé))jsem na meilu vyvy@seznam.cz pokud mi napíšete budu rád.!hodně rád ))zdeněk *16* PS: hrajete R.Z.dobře,když lidi prskaji))
  • Vše nejlepší k svátku.
  • Ahoj, prosím, nevíte, jak se jmenoval film, ve kterém hrála Veronika svou první roli v r. 1979? Díky.

    http://www.super.cz/10642-herecka-veronika-gajerova-konecne-promluvila-o-otci-svych-deti-dlouho-me-podvadel-s-terezou-kostkovou.html
    • Housata!
  • Ahoj prosím vás Veroniko schanim vaši adresu pro svého brachu Martina prosímtě nemohla by jsi mi ji napsat na meila tomascham@seznam.cz
  • Trinity

    Jestlipak víte, že Veronika dabovala i Trinity(Matrix)? Těžko byste na ni hledali lepší hlas. *3* *4*
    • Re: Trinity

      pravda pravdoucí, není lahodnějšího hlau
      • Re: Re: Trinity

        jjj *1*
  • Dobrý večer

    Dobrý večer snažím se již dlouhou dobu sehnat na Vás kontakt,nemohla byste mi sdělit prosím Váš email myslím,že Vás bude velmi zajímat,to co Vám budu vyprávět...Děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit