Přejít na výpis diskuzí

Veronika Jeníková

OSOBNOST 28.3.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji za vyfotografování.

    Děkuji za dárek k narozeninám od Veroniky Jeníkové za společné vyfotografování se. Zdraví Kamil z Ústí nad Labem. *4* *4* *4*
  • Ahoj Vero

    Ahoj Veroniko, uz nejaky cas se divam na Ordinaci a poskytuje mi okenko domova.
    Je moc hezke se na tebe koukat po tolika letech a videt jak se ti dari. Jsi ohromna sikulka a moc ti gratuluji ke vsem tvym uspechum.Vendulku hrajes bajecne, tak jak i vsechny jine role. Jsem uz 18 let v Californii a domu za maminkou jezdim kazde leto. Vzpominam na krasna leta na Konopaci.Pani je to ale let.. Jen jsem ti touto cestou chtel podekovat. Ordinace keeps me company a helps me to keep up with czech. Hodne stesti. Zdravi a uspechu preje Marek.
  • ...

    mooooc dobrá herečka tajto....=o)
  • krásná a příjemná ženská

    Paní Veroniko,snad si to někdy přečtete, nebo Vám dá někdo za mě zprávu: Jste moc příjemná a krásná ženská a skvělá herečka. Ikdyž ve filmec hnejste moc vidět, pokaždé, když hrajete, je mi moc krásně, když se na Vás dívám. Jste opravdu nádherná ženská a určitě budete i moc fajn. Tu krásu máte totiž určitě i uvnitř.Ať se Vám daří *4* *4* *4* Štěpánka
  • Filografie

    Ve filmografii chybí film Pozor, vizita s R.Hrušínským v hlavní roli z roku 1981, kde Veronika hrála pacientku Manku.
  • Tak šup, šup do dalších let.

    Tak Verunko, šup, šup do dalších let, no jste ještě kočka, ale co dál?? *3*
  • Neschází ve filmografii také film "Pásla koně na betoně"?
  • Náhodou, ani jedna jediná věc na ní není špatná, je to perfektní herečka, která je známá především z Ordinace kde hrála Vendulku a teď z Cest domů kde hraje Bety a obě role jí moc sluší
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k pětačtyřicetinám. *4*
  • přání

    Milá Veroniko
    Přání k Tvým narozeninám a přání
    hlavně pevnému zdraví,štěstí a
    a dobrou pohodu. *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit