Přejít na výpis diskuzí

Veronika Žilková - Stropnická

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxx

    To je roďka vole agátka ani nemluvim stropák a vy *15* gratuluju... *1*
  • tamprencee

    milá verísku

    vše nej nej nej *14* *14* *14*
  • Od té doby, kdy se stala paní ministrovou mám strach, že na mě vyskočí i z lednice, její způsob herrectví mi připadá trochu vulgární podobně jako ona
  • Prosí,podívej se s manželem,na tahle videa.Doufám,že změníš názor na uprchlické ZRŮDY,nebo jak jinak je nazvat nevím. Odkaz na YOUTUBE potom zadej "muslimové versus žena,nebo Islám týrá ženy.Chtěl bych vidět Vaše tváře. *16* Jinak holka z vesnice a nerozezná OVCI od KOZY? *14* Ukažte ty videa také Lejle Abbasové.Jinak jich je tam daleko vic....
  • Luky1987
    Žilková je další naše současná herečka, která stojí za houby
  • Fandím

    Dobrý večer paní Veroniko, chtěla bych Vám touto formou vyjádřit svůj obdiv k Vám, jste velice statečná žena. Dnes jsem si s Vámi přečetla rozhovor v magazínu MF DNES a skláním před Vámi poklonu. Máme spolu společnou jednu věc - a to zálibu v méně frekventovaných a neobvyklých jménech. Jsem matka tří dětí, nejstarší dcerka se jmenuje Wilhelmina Ingeborg (narodila se v roce 2004) a pak se mi v roce 2006 narodila dvojčátka, synek Chrudoš Bonifác a dcerka Gwendolína Uršula. Doufám, že mi to jednou děti nebudou vyčítat, ale zatím jsou malé a nestěžují si. V dnešní době kdy slyšíte za každým rohem volat maminku na své dítě Natálko, Aničko, Terezko, Kubíku, Tomášku atd. se mi to zkrátka zdálo lepší. Přeji a posílám celé Vaší rodině mnoho štěstíčka a zdravíčka.
    Vaše obdivovatelka Božidara Jebavá
    • Re: PRO PANI VERONIKU

      všechno nejlepši hodně lasky štěsti k
      včerejšimu svatku ji Přeje menovkině
      slečna veronika PANI VERONICE žilkove
      • Re: Re: PRO PANI VERONIKU

        Paní Veroniko.
        Mrzí mne, že se ozývám tak pozdě, ale rád bych se dověděl zda máte svůj rodokmen. Vím že vaše babička pochází z Hlavnice a jmenovala se Schreibrová. Byla to sestřenice mé babičky.Žádám Vás jestli to tak je.
  • Divadlo ŠUS - Betlém

    Zdravím, Veroniko!
    Nemaje na Vás jiný kontakt využívám tento komunikační kanál ke sdělení, že 17.12. ve 14.00 hrajeme naše vánoční představení Betlém v Kulturním centru Novodvorská. Můžete-li, přijďte třeba i s několika desítkami svých dětí.
    *3*
    Za Divadlo ŠUS
    Zdeněk Sedláček (Goodbody)
    721 095 916 *4*
  • Proboha tajtrdlíci a "potomci" Matěje Kopeckého,kteří slouží k zábavě lidu, když je jejich chlebodárci potřebují, by tomu lidu vymývali mozky, se chtějí řadit jako OSOBNOSTI. Kde to jsme ??
    PS.: Jinak já osobně bych měl raději prezidenta populistu než mít dceru k....
  • Kdysi se mi líbila, teď ji už nemůžu ani vidět. Nevím, jestli je dobrá herečka, dřív bych řekla že sai jop, ale teď už fakt nevím. Možná by měla pověsit herectví na hřebík a věnovat se výchově dětí, když už si jich tolik nadělala. S Agátou její výchova selhala, tak aby nakonec takové nebyly všechny. Jedna Agáta bohatě stačí.
  • PROBOHA,KDY UŽ TA JEJÍ DCERA SE PŘESTANE ODHALOVAT.jAKO MATKA JI V TOM JEŠTĚ PODPOPRUJE,OSTATNĚ VY JSTE STEJNÁ KJAKO ONA A STÁLE SI MYSLÍTE JAK MÁTE OBĚ KRÁSNÉ TĚLA.VZHLEDEM VYPADÁTE OBĚ JAko prostitutky stará a mladá.Paní ex.Stropnické se s grácií rovnat nemůžete a to není jen můj osobní názor.S LIDMI PRACUJI A ZNÁM JEJICH NÁZORY!!Podotýkám předem,že s
    mojí zakomplexovaností tp nemá nic společného!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit